MS FinlandialMS Finlandial

Tere tulemast MS Finlandia pardale!

Me soovime, et tunneksite end MS Finlandia pardal alati teretulnuna ning naudiksite meresõitu Helsingisse.

MS Finlandia võtab pardale 2080 reisijat ja kuni 665 sõiduautot. Laeva pardalt leiate mitu erinevat kauplust, baari ja restorani. Laeva Parfürmeeria kaupluse professionaalsed töötajad aitavad leida laiast kosmeetika ja ilutoodete valikust just Sulle sobiva toote või hoopis kingituse lähedasele. Pop-Up kaupluses pakutakse tuntud brändide ehteid ja riideid. Eckerö Marketi tootevalikust leiab endale meelepärase toote nii suur kui ka väike reisija. Pre-order lehe kaudu on autoga reisijatel võimalus tooted kodulehe kaudu ette tellida. 

Buffet Eckerö pakub hõrgutavaid maitseelamusi. Restorani pidevalt vahelduv menüü on koostatud vastavalt aastaajale.  

Pisemad reisijad leiavad laevas tegevust laste mängualal.

Reisides suurema seltskonnaga saab merel pidada koosolekut Eckerö konverentsikeskuses. Viis erinevat saali pakuvad kõiki kaasaaegseid lahendusi eduka koosoleku korraldamiseks. Mõnusaks ajaveetmiseks sobib suurepäraselt stiilne Captain's Lounge, kuhu on võimalus ette tellida meelepäraseid suupisteid ja jooke.

Lounge pakub hubast äraolemist nii reisiseltskonnale, äri- kui ka üksikreisijale. Lounge'is tunned ennast tõeliselt mugavalt ning kogu reisi vältel toimiv interneti ühendust annab võimaluse aega maksimaalselt ära kasutada.

Laevale on lihtne tulla

MS Finlandiale on terminalist lühike maa kõndida nii Tallinnas kui Helsingis. Tallinnas kiirendab autode laadimist spetsiaalne küljeramp. Kolm reisi päevas mõlemas suunas annavad reisimiseks erinevaid võimalusi -  näiteks on laev esimesena hommikul Helsingis. Meil on rõõm kutsuda nii meie püsikliente kui ka uusi reisijaid mugavale MS Finlandiale.

MS Finlandia on mugav ja mõnus laev, mille pardal möödub 2 tundi ja 15 minutit kestev ülesõit imekiiresti!

Vajad reisil veidi kosutust?

Kui reisimine väsitab, lisa broneeringut tehes kajut ning kosutav päevauni viib väsimuse. Laevas on erivat tüüpi kajuteid:

• Aknaga kajutid mereilu nautimiseks

• Aknata kajutid ideaalsed puhkamiseks

• Erivajadustega reisijate kajutid

•Lemmikloomaga reisijate kajutid