Laivalla Finbo CargollaLaivalla Finbo Cargolla

Tere tulemast Finbo Cargo pardale!

Laevareis liinil Muuga-Vuosaari kestab 2 tundi ja 45 minutit. Selle aja jooksul on teil võimalus einestada Finbo Cafeterias, teha sisseoste laeva kaupluses või veeta mõnusalt aega istumissalongis. Samuti on võimalik endale broneerida kas terve kajuti või üksikuid mees/naiskohti kajutis. Laev ei ole sobilik liikumispuudega reisijale.

Toitlustus laeva pardal

Finbo Cargo 7. tekil asuv Finbo Cafeteria pakub reisijatele kergid suupisteid, hommikusööki ja sooja toitu. 

Finbo Cargo päevastel väljumistel pakutakse koduseid sooje toite 1 tunni jooksul pärast sadamast lahkumist. Hilisõhtusel väljumisel kell 23.30 pakutakse sooja toitu ajavahemikul 23.15-00.00. Sooja söögi juurde kuulub salat, leib ja joogid. Saadaval gluteeni- ja laktoosivabad road.

Hommikusööki pakutakse 23.30 väljumisel kell 6 hommikul. 

Finbo Cafeteriast saate osta kergeid suupisteid kõikidel Finbo Cargo väljumistel, välja arvatud hilisõhtune väljumine kell 23.30. 

Laeva istumissalongis on müügiautomaadid, kust saate osta nii karastusjooke kui ka snäkke.

Ostud laeval

Finbo Cargo 7. tekil asuva infoleti kõrval asub väike kiosk, kus saate osta maiustusi, karastusjooke ning alkohoolseid jooke, tubakatooteid, naiste ja meeste parfüüme. 

Istumissalong

Finbo Cargo 8. tekil asub istumissalong, kus saate mõnusalt aega veeta, nautida kaunist merevaadet või vaadata televiisorit.

Baar

Finbo Cargo 7. tekil asub ka baar, mille lahtiolekuajad on piiratud. Täpsem info laevas. 

Kajutid

Finbo Cargo päevastel väljumistel on võimalik endale broneerida kas terve kajuti või üksikuid mees/naiskohti neljakohalises kajutis. Samasse kajutisse müüakse ainult kas mees- või naiskohti. Kajutid asuvad 8. tekil.

NB! Hilisõhtusel väljumisel pühapäeviti kell 23.30 saab broneerida ainult mees/naiskohti 4-inimese kajutis. Üksikute mees- ja naiskohtade broneerimine toimub esielgu ainult meie klienditeeninduse kaudu.

Pildigalerii