Seeriapiletid

Seeriapiletid on mõeldud neile ettevõtetele ja eraisikutele, kes reisivad tihti ja soovivad olla kindlad, et saavad seda teha soodsa hinnaga sõltumata hooajast või nädalapäevast. 

Seeriapiletid ei ole nimelised, seega saate neid väga mugavalt kasutada ka eri pereliikmete sõitudeks või jagada oma sõprade ja kolleegidega.

Siin leiate seeriapiletid reisijatele ja sõidukile suurus 1 (maksimaalselt 5 m pikk ja 1,9 m kõrge). Kõrgemate autode seeriapileteid saab osta Eckerö Line klienditeenindusest.

10 korra seeriapiletid kehtivad reisimiseks 1 aasta jooksul alates ostukuupäevast. Ühe piletiga saab sõltuvalt seeriapileti tüübist tasuda reisija/sõiduki koha eest ühel suunal.

Seeriapiletite ostmiseks logi sisse oma kontole. Pileteid saab osta ka meie klienditeeninduse kaudu, siis pole konto omamine vajalik.

Tähelepanu! Kui soovite edasi-tagasi reisi suundade eest tasuda erineva kasutusajaga piletitega (kehtivusega E-R ja kehtivusega iga päev), siis on vaja teha kaks eraldi broneeringut.

3 Items

leheküljel
Laskuvas suunas
 1. Seeriapilet , 10x kehtiv esmaspäev - reede
  Seeriapilet , 10x kehtiv esmaspäev - reede
  120,00 €

  Seeriapiletid soodushinnaga - osta kuni 28.02.18. Piletid kehtivad ühe aasta jooksul ostmise päevast, esmaspäevast reedeni.

 2. Seeriapilet , 10x kehtiv iga päev
  Seeriapilet , 10x kehtiv iga päev
  190,00 €

  Seeriapiletid soodushinnaga- osta kuni 28.02.18. Piletid kehtivad reisimiseks ühe aasta jooksul ostmise päevast, iga päev.

3 Items

leheküljel
Laskuvas suunas