Saabumine sadamasse ja pileti registreerimine

MS Finbo Cargo on reisi- ja kaubalaev, mille pardale pääsevad ainult autoga reisijad. Sõidukile tuleb eelnevalt broneerida koht autotekil. Jalgrattaga laevale ei pääse.

Sõidukiga reisijatel tuleb olla auto check-in'is hiljemalt 1 tund enne laeva graafikujärgset väljumist. Piletite registreerimine lõpetatakse 45 minutit enne laeva graafikujärgset väljumist. 

Vuosaari sadamas suunatakse pärast piletite registreerimist kõik sõidukid järjekorda, kust juhtauto suunab/konvoeerib nad laeva autotekile. Olenevalt autode arvust võib tekkida ka mitu rühma. Eelmise rühma saatmise ajal võib check ini järjekorras tekkida lühikesi pause. Ka laevast väljasõit toimub saateauto juhtimisel.

Kui autoga reisija hilineb piletite registreerimisele või konvoeerimisele, siis neid sõidukeid enam laevale ei lasta.

Broneeringut tehes sisestage liiklusvahendi registreerimisnumber korrektselt, sest Muuga sadamas toimub numbrite automaatne kontroll ning väravad avanevad vaid õigesti sisestatud numbrimärgiga sõidukile. Kui värav ei avane, siis parkige sõiduk ja võtke ühendust Eckerö Line'i klienditeenindusega.

Eckerö Linen auto check in Vuosaare sadamas toimub alates 13.7.2020 uues kohas. Koht on Ruusuniemenaukio ja sinna sõidetakse Merenkulkijankadu kaudu. Tutvu listud kaardiga ja kohapeal jälgi juhendavaid viitasid tekstiga Check in Muuga. Vaata kaarti

Helsingi Vuosaari sadam

Vuosaari sadam asub Helsingi kesklinnast vaid 15 km kaugusel.

Aadress kuni 12.7.20
Seilorinkatu 5
00980 Helsinki 
Vaata kaarti

Aadress al. 13.7.20
Ruusuniemenaukio
00980 Helsinki
Vaata kaarti/GoogleMaps


Vaata videot

Muuga sadam

Muuga sadam asub Tallinnast 17 km kaugusel.

Aadress:
Põhjaranna tee 1
74114 Maardu
Vaata kaarti

Vaata videot

Tallinn Muuga

Check-in address:
Põhjaranna tee 1
Maardu 74114
Vaata kaarti

Helsingi Vuosaari

Check-in kuni 12.7.20:
Seilorinkatu 5
00980 Helsinki
Vaata kaarti

Check-in al. 13.7.20:
Ruusuniemenaukio
00980 Helsinki
Vaata kaarti/GoogleMaps