Piletite registreerimine laevalepääsuks

Eckerö Line pakub reisijatele mitmeid erinevaid võimalusi om apileti laevale registreerimiseks nii Helsingis Lääneterminalis T2 kui Tallinnas A-terminalis. Vali neist sulle sobivaim.

Näita väravas QR-koodi nutiseadme ekraanilt

Kõige mugavam viis pileti registreerimiseks on näidata e-postiga saadud broneeringukinnitusele lisatud laevalepääsukaardil leiduvat QR-koodi terminali väravates asuvale lugejale nutiseadme ekraanilt. Vajad vaid nutiseadet, telefonui või I-padi, mille ekraanilt on võimalik koodi lugeda. Sama laevakaardi võib ka paberile printida. Kood peab olema selgelt loetav.

Kasuta check-in automaate

Eckerö Linel on kaks check-in automaati mõlemas terminalis. Automaate saab kasutada ainult sama päeva väljumiste registreerimiseks. Sisesta automaati broneeringu number ja jälgi juhendeid. Aparaat prindib sulle laevalepääsukaardid, millega liigud edasi laevalepääsu väravatesse ja laeva.

Registreeri pilet kassas

Kui kasutad mõnd allahindluskupongi, siis see tuleb pileti registreerimisel ära anda ja kassas pileti registreerimine on kohustuslik. Loomulikult võid meie klienditeenindajate poole pöörduda ka muul juhul.

S-Etukortti boonus

S-Etukorti omanikud koguvad boonust kui on liitnud netis oma kaardi Eckerö Line kliendikontoga ja broneerimise ajal on sisse logitud. Kui kaart on liitmata, siis S-Etukortti esitamisel saab boonuse registreerida ka laevale minnes Eckerö Line kassas.

Jos teet lähtöselvityksen check-in-automaatilla tai suoraan lähtöselvitysportilla QR-koodia näyttämällä, mahdollinen S-Bonus kirjautuu automaattisesti lähtöportilla lähdön jälkeen.