Piletite registreerimine laevalepääsuks

Laevapiletite registreerimine

Reisijate piletite registreerimine algab 2 tundi enne laeva väljumist. Piletimüük, laevale registreerimine ja laevale pääs sõidukiteta reisijatele lõpeb 30 minutit enne laeva graafikujärgset väljumist.

Autodega reisijad sõidavad piletite registreerimiseks otse A-terminali auto check-ini. Autopiletite registreerimine algab 2 tundi enne laeva väljumist. Sõidukiga reisijatel tuleb olla auto check-in'is hiljemalt 1 tund enne laeva graafikujärgset väljumist. Autopiletite registreerimine lõpetatakse 30 min enne laeva graafikujärgset väljumist. Hiljem saabuvaid reisijaid ja sõidukeid enam laevale ei lasta. Vaata lisainfot siit.

Ära unusta, et reisil peab kaasas olema reisidokument - pass või isikutunnistus. Juhiluba, posti-, panga- või maksukaardid ei kehti reisidokumentide ega isikut tõendavate dokumentidena.

Reisijate õigusi kajastav EU-direktiiv EU 1177/2010

Eckerö Line pakub reisijatele mitmeid erinevaid võimalusi oma pileti laevale registreerimiseks nii Helsingis Lääneterminalis T2 kui Tallinnas A-terminalis. Vali neist sulle sobivaim.

Näita väravas QR-koodi nutiseadme ekraanilt

Kõige mugavam viis pileti registreerimiseks on näidata e-postiga saadud broneeringukinnitusele lisatud laevalepääsukaardil leiduvat QR-koodi terminali väravates asuvale lugejale nutiseadme ekraanilt. Vajad vaid nutiseadet, telefoni või I-padi, mille ekraanilt on võimalik koodi lugeda. Sama laevapääsukaardi võib ka paberile printida. Kood peab olema selgelt loetav.

Kasuta check-in automaate

Eckerö Linel on kaks check-in automaati mõlemas terminalis. Automaate saab kasutada ainult sama päeva väljumiste registreerimiseks. Sisesta automaati broneeringu number ja jälgi juhendeid. Aparaat prindib sulle laevalepääsukaardid, millega liigud edasi laevalepääsu väravatesse ja laeva.

Registreeri pilet kassas

Kui kasutad mõnd allahindluskupongi, siis see tuleb pileti registreerimisel ära anda ja kassas pileti registreerimine on kohustuslik. Loomulikult võid meie klienditeenindajate poole pöörduda ka muul juhul.