Ettevõtte tutvustus

Eckerö Line on ainus Soome lipu all liiklev laevafirma Soome lahel. Tallinna ja Helsingi vahelisel liinil teenindame reisijaid alusel MS Finlandia. Laev väljub Tallinnas A-terminalist ja Helsingis Lääneterminalist T2.

Eckerö Line Ab Oy on loodud aastal 1994. Põhitegevus on suunatud reisiliiklusele ja kaubavedudele, kuid lisaks kuulub ettevõtte tegevusvaldkonda veel jaekaubandus, restorani- ja baariteenused, rühma- ja konverentsitooted ning hotellipakettide müük. Soome ettevõttena pakume parimat ja mitmekülgsemat teenindust. Kogu laevapersonalile kehtivad Soome töölepinguseaduse poolt kehtestatud nõuded. Osaleme projektis Great Place To Work sooviga olla Läänemere parim tööandja.

Eckerö Line m/s Finlandia Eckerö Line m/s Finlandia

Eckerö Line’i missioon ja väärtus

Laevafirma missioon on pakkuda meeldivaid, heale teenindusele, toidule ja reisielamusele põhinevaid, usaldusväärseid reisi- ja transporditeenuseid Helsingi ja Tallinna liinil ning teenida väärtust kõigile sidusrühmadele.  

Väärtustame positiivsust, õiglust ja vaadet tulevikku. Soovime, et meie kliendid tunneksid end ainulaadse ja alati teretulnuna ning et merereisid mööduksid sujuvalt ja meeldivalt. Erilise tähelepanu suuname klienditeenindusele ja selle parendamisele. Klienditagasisidest saadud küsitluse järgi on Eckerö Line ainsa laevafirmana kümne parima Soome ettevõtte hulgas.

  • Meile on väga oluline, et klient tunneks end ainulaadse ja meie juures teretulnuna.

  • Teeninduse eesmärk on pakkuda klientidele head ja positiivset emotsiooni, vahetut ja mugavat atmosfääri nii reisijate kui ka meeskonna keskel.

  • Meil on professionaalne ja sõbralik personal, kes keskendub klientide personaalsele teenindamisele.

Turvalisus on kogu tegevuses keskne

Eckerö Line’is on turvalisuse tagamine põhiline: turvalisuse nõuded reglementeerivad mere ja reisijate liiklust ja seetõttu on turvalisus Eckerö Line’i suurim prioriteet. Turvalisuse ja päästeõppused toimuvad regulaarselt nii laevas kui ka koostöös ametkondadega.   

Eckerö Line arvudes (2017)

Töötajaid 396
Reisijaid aastas 1,85 milj
Autosid aastas 291 000 tk
Aasta käive 98 milj. €