Ettevõtte tutvustus

Eckerö Line on ainus Soome lipu all liiklev laevafirma Soome lahel. Tallinna ja Helsingi vahelisel liinil teenindame reisijaid alusel ms Finlandia. Laev väljub Tallinna A-terminalist ja Helsingi Lääneterminalist T2.

Eckerö Line Ab Oy on loodud aastal 1994. Põhitegevus on suunatud reisiliiklusele ja kaubavedudele, kuid lisaks kuulub ettevõtte tegevusvaldkonda veel jaekaubandus, restorani ja baariteenused, rühma- ja konverentsitooted ja hotellipakettide müük. Soome ettevõttena pakume parimat ja mitmekülgsemat teenindust, kogu laevapersonalile pevad kehtima Soome töölepinguseaduse poolt kehtestatud nõuded. Osaleme projektis Great Place To Work sooviga olla Läänemere parim tööandja.

Eckerö Line m/s Finlandia Eckerö Line m/s Finlandia

Eckerö Line’i missioon ja väärtus

Missiooniks  laevafirmana on pakkuda meeldivaid, heale teenindusele, toidule ja reisielamusele põhinevaid, usaldusväärseid reisi- ja transporditeenuseid Helsingi ja Tallinna liinil ning teenida väärtust kõigile sidusrühmadele.  

Väärtustame  positiivsust, õiglust ja vaadet tulevikku. Soovime, et meie kliendid tunneks end ainulaadse ja alati teretulnuna ning et merereisid mööduksid sujuvalt ja meeldivalt. Erilise tähelepanu suuname klienditeenindusele ja selle parendamisele. Klienditagasisidest saadud küsitluse järgi on Eckerö Line ainsa laevafirmana kümne parima Soome ettevõtte hulgas.

  • Teenuseid pakkudes on lähtekohaks, et kliendid tunneks end ainulaadse ja teretulnuna.

  • Teeninduse eesmärgiks on pakkuda head ja positiivset tunnet klientidele, kui ka vahetut ja mugavat atmosfääri nii reisijate kui ka meeskonna keskel.

  • Professionaalne ja sõbralik personal, kes keskendub klientide personaalsele teenindamisele.

Turvalisus on kogu tegevuses keskne

Eckerö Line’is on turvalisuse tagamine põhiline: turvalisuse nõuded reglementeerivad mere ja reisijate liiklust ja seetõttu on turvalisus Eckerö Line’i suurim prioriteet. Turvalisuse ja päästeõppused toimuvad regulaarselt niin laevas kui ka koostöös ametkondadega.   

Eckerö Line arvudes (2017)

Töötajaid 384
Reisijaid aastas 1,5 milj
Autosid aastas 210 000 kpl
Kaubaühikuid aastas 1,1 milj. meetrit
Aasta käive 90 milj. €