S-Etukortti kaart

S-Etukortti annab boonust nii laevapiletist kui ostudest laeval

S-Etukortti kaardi omaniku hüved

Eckerö Line’i MS Finlandia on Läänemere ainus reisilaev, mis jagab S-Etukortti kaardi omanikele boonuseid reiside ja laeva kauplustes sooritatud ostude eest. Boonust koguneb ka baarides ja restoranides tehtavate ostude eest (välja arvatud alkoholitooted (AL 51.2 §)).
Boonust ei saa laeva infopunktis sooritatud ostude eest. Ka MS Finbo Cargo reiside ja laeval sooritatud ostude eest koguneb boonust (välja arvatud alkoholitooted)

Reiside broneerimisel mugavalt boonused 

S-Etukortti liitmine oma kasutajakontoga on lihtne ja kiire, selleks vajad ainult oma Soome internetipanga koode.
Pärast kaardi liitmist oma kasutajakontoga on reiside broneerimine online´is mugavam ning reisile registreerimisel ei ole enam vaja esitada S-Etukortti sooduskaarti. Reisi eest saadavad boonused registreeruvad automaatselt pärast väljumist.

S-Etukortti soodustus lapsed 6-17 a.

5 €/in
(tavahind 10 €/in)

Lapsed (0–5 v.) koos täiskasvanuga tasuta. Reismiseks kuni 31.12.2020

Liida oma S-Etukortti kliendikontoga enne broneerimist ja saad soodsamalt!

Boonuste reeglid

 • Eckerö Line annab S-grupi ühistuliikmetele boonuseid S-Etukortti alusel kaardi müügikanali kaudu tehtud reisibroneeringute eest ja laeval sooritatud ostude eest oma müügikanalitest (välja arvatud alkoholitooted (AL 51.2 §)).
 • Boonus määratakse maksimaalselt 1000€ ostude/broneeringu ulatuses. Seda summat ületavat boonust broneeringute osas ei anta. 
 • Boonust ei anta laeva infopunktis sooritatud ostude eest ega tagantjärele.
 • Boonus ja kaardiomaniku hüved antakse internetipanga kaudu inimestele, kes registreerivad S-grupi ühistuliikme staatuse Eckerö Line’i kliendikontol. Seda tehakse Eckerö Line’i internetipoe kaudu. Pärast registreerimist ei pea klient reisile minnes S-Etukortti sooduskaarti ette näitama, vaid boonus registreeritakse automaatselt. 
 • Reisi broneerimisel peab klient boonuse saamiseks olema registreerunud oma kontole veebipoes. 
 • Boonust hakatakse arvestama broneeritud reisi tegeliku väljumiskuupäeva järgsel päeval.
 • Reise puudutavad  kaardiomaniku hüved rakenduvad pärast  S-Etukortti registreerimist. 
 • Klient, kes on registreerinud oma  S-Etukortti kaardi omaniku staatuse, saab boonuse automaatselt ka siis, kui ta teeb broneeringu müügiteeninduse kaudu, teatades broneeringut tehes oma Eckerö Line’i kliendikoodi. Muul juhul registreeritakse boonus müügipunktis S-Etukortti ettenäitamisel.
 • Boonus on ette nähtud ainult eraklientidele, seega ettevõtte kaartidega makstud ostude, lepinguliste hindadega ostude ega arvega makstavate ostude eest boonust ei saa. 

Omanik-kliendiks võid saada, kui:

 • oled täisealine 
 • sul on alaline aadress Soomes
 • sul on Soome isikukood
 • sul on Soome panga internetipanga koodid (sissemakse tegemiseks ja isiku tuvastamiseks) 

Kliendi andmed ja andmekaitse

Eckerö Line’i lepingutingimuste osana aktsepteerid sa Eckerö Line’i kliendina oma isikuandmete töötlemise koostöö eelduseks olevates piirides ja annad oma nõusoleku selleks, et Eckerö Line edastab sinu isikuandmed SOK-le (Suomen osuuskauppojen keskuskunta, Soome S-grupi keskühistu) liikme/juurdepääsunumbri kontrollimiseks ning boonust koguvate reiside/laeval sooritatud ostude eest boonustasuna makstavate euromäärades summade kandmiseks S-grupi ühistuliikmete ja klientide registrisse. Samal moel volitad SOK-i edastama Eckerö Line’ile teavet oma liikme/ligipääsunumbri muutmisest ning teavet selle kohta, et kui oled loobunud ühistuliikme staatusest ega ole seega enam õigustatud koguma boonust reiside/laeval sooritatud ostude eest. Oled vastutav esitatud andmete õigsuse eest.

Eckerö Line ei ole kohustatud tagantjärele hüvitama sinu poolt esitatud ekslike või puuduvate andmete tõttu saamata jäänud boonust.

Lisateave ühistuliikme staatuse kohta: S-kanava.fi

Nii lisad S-Etukortti Eckerö Line kliendikontole

 • Registreeru Eckerö Line’i kliendiks või logi sisse, kui oled juba registreerunud.
 • Veendu, et sinu Soome panga koodid oleksid kättesaadavad. Siirdu kontohalduses punktile S-Etukortti ja vali Lisage S-Etukortti minu kasutajakontole. Siirdud S-grupi tuvastusteenindusse.

 • Vali oma pank, sisesta vajadusel oma isikukood ja vali Jatka.

Logi oma panagakoodidega sisse ja nõustu andmete edastamisega teenusepakkujale.  Panga tuvastuse järel liigud tagasi S-grupi tuvastusteenindusse. Näed oma S-Etukortti staatust ja liikme- ning ühistunumbrit 1. Vali 2. Hyväksy.

 • Valmis! Näed leheküljel teadet S-Etukortti õnnestunud lisamise kohta. Nüüd saad broneerides automaatselt boonust reiside eest, ilma et peaksid näitama sõidule registreerimisel S-Etukortti sooduskaarti.
  Boonus sinu reisi eest arvestatakse automaatselt pärast esimest reisipäeva. Soovi korral võid eemaldada S-Etukortti andmed kasutajakontolt sellel leheküljel.