MS Nordlandial

Tere tulemast MS Finlandia pardale!

Eckerö Line on Tallinn-Helsingi liinil sõitnud juba enam kui 20 aastat, teenindame liini kiire ja mugava laevaga MS Finlandia.

MS Finlandia võtab pardale 2080 reisijat ja kuni 665 sõiduautot, laevas on 200 kajutit, kaks kauplust, äriklassi Lounge, moodne koosolekukeskus ja erinevad baarid ja pubid, buffet restoran, suur kohvik, mänguautomaadid ning laste mänguala.
Suvisel ajal on laeva välitekkidel reisijate käsutuses üle 400 istekoha ja muidugi kauneimad merevaated!
MS Finlandia on mugav ja mõnus laev, mille pardal möödub kaks tundi ja 15 minutit kestev ülesõit imekiiresti!

MS Finlandia seilab Soome lipu all

Meie laev on Tallinn-Helsingi vahelises liikluses ainuke alus, mis sõidab Soome lipu all ja seepärast oleme teinud laevast ujuva Soome keskuse – pakume toitu Soome puhtast loodusest, laeva disain on soomepärane ja laeva meelelahutust pakuvad Soome tuntud artistid ja meelelahutajad.

Kvaliteet on meile esmatähtis

Täidame kõiki keskkonna ja turvalisusnõudeid ning samuti pöörame väga suurt tähelepanu klienditeeninduse kvaliteedile. Rahvusvaheline uuringute keskus EPSI Rating Center'i 2014 aasta uuringu põhjal hindasid soome kliendid Eckerö teenuse ja hinna-kvaliteedi suhte Tallinn-Helsingi liini parimaks.

MS Finlandiale on terminalist kõige lühem maa kõndida nii Tallinnas kui Helsingis. Tallinnas kiirendab autode laadimist spetsiaalne küljeramp. Kolm reisi päevas mõlemast suunast annavad reisimiseks erinevaid võimalusi -  näiteks on laev esimesena hommikul Helsingis. Meil on rõõm kutsuda nii meie püsikliente kui ka uusi reisijaid mugavale MS Finlandiale.