Koosolekuruumid

Mereõhk teeb mõtted vabaks

Lase värskel tuulel ja lummaval merevaatel rutiin peast välja puhuda ning tule oma meeskonnaga Eckerö uude koosolekukeskusesse töist nõupidamist või vabas stiilis ideedevahetust läbi viima! Laevas püsib seltskond mõnusalt koos ning maitsvad hõrgutised annavad jõudu ja energiat. Nii on kõik eeldused edukaks ja tulemusrikkaks nõupidamiseks olemas!

MS Finlandia koosolekukeskuses on kõik vajalik olemas kuni 200-le inimesele. Tööruumide suurust ja paigutust saab kujundada täpselt kliendi vajadustele vastavaks – olgu tegemist koosoleku, näituse, minimessi või peoga. Keskusel on omaette sissepääs ja riietehoid. Ruumides on WiFi, klaastahvlid, vajadusel pabertahvlid.

Koosolekusaalidele lisaks on keskuses ka Lounge, mis pakub head võimalust veeta merereis rahulikult, vajadusel arvutiga tööd tehes või segamatult lugedes. Ruum mahutab kuni 36 inimest ja seda on võimalik broneerida rühma kasutusse.
Keskuse aulas on alati kaetud laud kohvi ja väikeste soolaste ning magusate snäkkidega. Kui on soov saada toekamat einet, soovitame meie populaarset Eckerö Buffet.

Ruumid 1 & 2
Ruum 3: inspiratsioon
Ruum 4
Ruum 5

Lõunapausid

Hommikul Hel-Tal suunal on valida Eckerö Buffet hommikusöök või kerged snäkid ja puuviljad Lounges. Teistel väljumistel on Lounge valik sama. Alternatiivina pakub Eckerö Buffet hooajale sobivat lõuna- või õhtusööki, mille kõrvale on hinna sisse kuuluvana avatud ka veini- , õlle- ja karastusjookide kraanid.

Koosolekute keskuses pakutakse kohvi / teed, on avatud karastusjookide-, mahla-, õlle ning veinikraanid.

Kokouskeskuksen tarjoilu Kokouskeskuksen tarjoilu

Broneeri koosolek merel

Kui soovid broneerida või lihtsalt küsida lisainfot koosolekukeskuse kohta:

Helista meie rühmaosakonda telefonil 900 1500 (hind 80 senti/kõne + operaatoritasu) või saada e-kiri groups@eckeroline.ee.

Meeldivat ja tegusat koosolekut laeval!

Galerii