MS Finlandia kajutid

Muuda oma merereis mugavaks ning osta lisaks tekipiletile ka kajut. Kajutisse saad jätta oma üleriided ja kotid ning rahumeeli laeva restoranidesse einestama minna või hoopis poodi sisseoste tegema. Kui varasest ärkamisest või pikast päevast väsimus peale kipub tulema, siis saad kajutis rahulikult puhata.  

Aknaga kajut neljale

Aknaga kajut neljale reisijale. Kajutis on kaks alumist ja kaks ülemist voodit, WC & dušš. Alumise diivani saab vajadusel voodiks muuta. Kajutid asuvad laeva 6. ja 7. tekil. Kajuteid uuendati 2019. aasta jaanuaris, kui laev oli dokis. 


Aknata kajut neljale

Aknata kajut neljale reisijale. Kajutis on kaks alumist ja kaks ülemist voodit, WC & dušš. Alumise diivani saab vajadusel voodiks muuta. Kajutid asuvad laeva 7. tekil. Kajuteid uuendati 2019. aasta jaanuaris, kui laev oli dokis.


MS Finlandial on ka kaheinimese aknata kajuteid, kus on üks lai voodi kahele reisijale. Lisaks on laeval spetsiaalsed kajutid allergikutele ja liikumispuudega reisijatele (ligipääs ratastooliga) ning kajuteid neile, kes reisivad koos lemmikloomaga. Kõiki neid erinevaid kajutitüüpe saab broneerida meie broneerimissüsteemi kaudu. Kajuti hinda näeb broneeringu käigus. MS Finladia kajuteid ei saa kasutada laeval ööbimiseks.

Kas sinu reisiseltskond sooviks reisi veeta mugavas ja privaatses ruumis?

MS Finlandia Captain's Lounges võite väiksema seltskonnaga veeta meeldivalt aega stiilses, merehõngulises interjööris.