Eckerö Buffet maitsete maailm

Tule meile maiustama

Kuni 5. juunini on Buffet Eckerös Kevadine menüü. Kõik meie Buffet toidud tehakse värsketest toiduainetest, mis pärit Soomest ja Eestist. Eesti 100 auks on menüüs mitmed tõelised Eesti toidud.

Buffet Eckerö kannella 8

Reisi Soome lahe teisele kaldale võib teha ka toitu nautidesTelli laud MS Finlandia Buffet Eckeröstmille menüüst leiad hooaja parimaid maitseid ja garanteeritud Soome tooraineidPeaaegu kõik valmistatakse algusest lõpuni ise – ja see maitseb suurepäraselt. 

Hommikusööki serveeritakse Helsingist väljumisel lausa kahes kattes, klassikaline rootsi laud on kaetud nii päevastel väljumistel Tallinnast ja Helsingist kui ka õhtusel väljumisel Tallinnast.
Rootsi laua hind sisaldab karastusjooke, mahlu, teed ja kohvi ning lõuna ja õhtusöökidel ka õlut ja nii punast kui valget veini.

Kontrollige katete algusaegu broneerimisel. Soovitame söögid osta juba koos laevapiletiga, sest ostes söögid ette, säästate raha – laevalt ostes on söökide hinnad kallimad.

Restoran asub tekil 8
 1. Pilk suunatud suvele – kevade maitsed Buffet Eckerös

  Pilk suunatud suvele – kevade maitsed Buffet Eckerös

  Buffet Eckerö uus menüü heidab pilgu juba suve suunas. 

  Loe lisaks
 2. Merele vanaisa jälgedes

  Merele vanaisa jälgedes

  Üht M/S Finlandia laevapere uusimaid liikmeid, napilt aasta kokana töötanud Roope Havuneni, võib näha laeva igas köögis.

  Loe lisaks