baarit ja ravintolat m/s Finlandia baarit ja ravintolat m/s Finlandia

MS Finlandial lõdvestud nautides restoranide ja baaride kvaliteetset valikut ning jälgides soome muusikute live-esinemisi. Restoranides hoolitseb sinu eest professionaalne ja sõbralik laevapere. Sinu ülesandeks on lihtsalt nautida. Meeldiv laevareis on tagatud.

Naudinguhetki MS Finlandia pardal

Buffet Eckerö

Reisi Soome lahe teisele kaldale võib teha ka toitu nautides. Telli laud MS Finlandia Buffet Eckeröst, mille menüüst leiad hooaja parimaid maitseid ja garanteeritud Soome tooraineid. Peaaegu kõik valmistatakse algusest lõpuni ise – ja see maitseb suurepäraselt. Tutvu Maitsenaudingud Merel lehekülgedega ja tule sööma Soome lahe parimasse buffeesse.

Vali endale sobiv kate restoranis

Cafeteria Satama

Kahel korrusel asuva kohviku akendest avaneb võrratu panoraamvaade. Siin naudid hommikusöögiks tervislikku putru, snäkiks mahlast krevetileiba ning suurema nälja kustutad korraliku burgeriportsu või toitva salatiga.
Ning muidugi saab nautida tassikest teed või kohvi värske saiakesega.
Laste jaoks on kohvikus ka mängunurk.

Erimenüü vajadusega klientidele lai valik

Bar Nosturi

Baar Nosturis kuuleb iga päev muusikute live-esinemisi. MS Finlandial esinevad Soome tippartistid: Soomes laialt tuntud nimed hitilistide tippudest, Soome-popi vanad tegijad ja kavereid esitavad tantsubändid - nemad saavad tantsujala kõigil liikuma. Baar Nosturis kõlavad ka jazzi- ja swingi ning kaasahaaravad latiinorütmid.
Vaata kes laeval esineb Eckerö Line'i soomekeelselt lehelt

Esinejad laeval

Bar Paja

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Paja baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Paja
Merevaatega hommikusöögipakett

Baar Paja on hea koht, kus hetkeks maha istuda ja puhata. Kiireks näljakustutuseks sobib Kotipizza Go -pizzalõik. Samal ajal on hea imetleda möödalibiseva mere tuhandenäolist ilu. Baar Nosturi asub samas kõrval - siit edasi tantsima!

Pubi Telakka

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Pub Telakka baarit ja ravintolat m/s Finlandia Pub Telakka

Pub Telakka õhustik on pingevaba ja lihtne. Siin lauldakse karaoket vaheldumisi laeva trubaduuri esinemistega ning elatakse kaasa Soome muusikamaailma tuntud esinejatele. Vaata kes laeval esineb Eckerö Line'i soomekeelselt lehelt

Karaoke ja Bingo

Bar Naissaar

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Naissaar baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Naissaar

Baar Naissaar on stiilne kohake, kus istet võtta ja nautida klaasikest külma vahuveini või head kohvi ning selle kõrvale pisut näksimist. Mugavalt lähedal asuvad PopUp pood ja laeva restoran ning kohvik.

Lai valik vahuveine

Bar Laituri

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Laituri baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Laituri

Läänemere mõnusaima päikeseterrassi leiate suvekuudel MS Finlandialt. Rohkem kui 400 istekohaga terrassil pakutakse külmi jooke ja jäätist. Terrass on ehitatud nii, et pakub varju ka tuulisema ilmaga. Siin on hea reisi ajal veidi päikese käes peesitada ja patareisid laadida.

Külmad ja kuumad joogid ning jäätis

Tere tulemast MS Finlandia pardale

m/s Finlandia ravintolat ja baarit m/s Finlandia ravintolat ja baarit

MS Finlandia pakub täiuslikku merereisi kogemust. Restoranide hõrgud maitsed, elav muusika ja soodsad ostud kuuluvad õnnestunud merereisi juurde. Kogu meeskond ütleb sulle Tere tulemast Läänemere lainetele!