baarit ja ravintolat m/s Finlandiabaarit ja ravintolat m/s Finlandia

MS Finlandial lõdvestud nautides restoranide ja baaride kvaliteetset valikut ning jälgides soome muusikute live-esinemisi. Restoranides hoolitseb sinu eest professionaalne ja sõbralik laevapere. Sinu ülesandeks on lihtsalt nautida. Meeldiv laevareis on tagatud.

Naudinguhetki MS Finlandia pardal

Buffet Eckerö

Reisi Soome lahe teisele kaldale võib teha ka toitu nautides. Telli laud MS Finlandia Buffet Eckeröst, mille menüüst leiad hooaja parimaid maitseid ja garanteeritud Soome tooraineid. Peaaegu kõik valmistatakse algusest lõpuni ise – ja see maitseb suurepäraselt. 
Tutvu Maitsenaudingud Merel lehekülgedega ja tule sööma Soome lahe parimasse buffeesse.

Vali endale sobiv kate restoranis

Buffet Eckerö pakub hommikusööki kohe päeva esimesel väljumisel Tallinnast ning Helsingist väljuvale hommikusele reisile kaetakse lausa kaks katet. Traditsioonilist buffet-lauda saab nautida ka päeva teistel väljumistel, välja arvatud päeva viimasel väljumisel Helsingist Tallinna kell 21.40. Vaata Buffet katete aegu ja hindu siit.

Bistro & Cafeteria Satama

Kahel korrusel asuva kohviku akendest avaneb võrratu panoraamvaade. Siin naudid hommikusöögiks tervislikku putru, snäkiks mahlast krevetileiba ning suurema nälja kustutad korraliku burgeriportsu või toitva salatiga. Ning muidugi saab nautida tassikest teed või kohvi värske saiakesega.
Laste jaoks on kohvikus ka mängunurk.

Erimenüü vajadusega klientidele lai valik

 • Cafeteria pakub toiduvalikut ka taimetoitlastele.
 • Erimenüü vajadusega kliendid saavad kassast tellida nii gluteenivaba kui taimetoitu. Saadaval on näiteks veganile sobiv sai ja gluteenivaba kook.

Bar Nosturi

Baar Nosturis kuuleb iga päev live-muusikat Soome tippartistidelt: Soomes laialt tuntud nimed hitilistide tippudest, Soome-popi vanad tegijad ja kavereid esitavad tantsubändid - nemad saavad tantsujala kõigil liikuma. Baar Nosturis kõlavad ka jazzi- ja swingi ning kaasahaaravad latiinorütmid. Esinejaid näed soomekeelselt lehelt

Esinejad laeval

Artistid esinevad Baar Nosturis:

 • Teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 18.45 & 19.45
 • Reedeti kell 19.30
 • Laupäeviti kell 19.00

Bar Paja

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Pajabaarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Paja

Baar Paja on hea koht, kus hetkeks maha istuda ja puhata. Kiireks näljakustutuseks sobib Kotipizza Go -pizzalõik. Samal ajal on hea imetleda möödalibiseva mere tuhandenäolist ilu. Baar Nosturi asub samas kõrval - siit edasi tantsima!

Merevaatega hommikusöögipakett

 • Kotipizza Go-pizzalõikude valikus on viis varianti: hakkliha-peekoni, peperoni, kana-ananassi, singi-tuunikala ja paprika-artišoki. 
 • Ajavahemikul 9-11 pakutakse Bar Pajas hommikusöögivalikut, kuhu kuulub kohvi/tee, päeva smuuti ja rõngassai loomalihasingi ja sinepimajoneesiga.

Pubi Telakka

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Pub Telakkabaarit ja ravintolat m/s Finlandia Pub Telakka

Pub Telakka õhustik on pingevaba ja lihtne. Siin lauldakse karaoket vaheldumisi laeva trubaduuri esinemistega ning elatakse kaasa Soome muusikamaailma tuntud esinejatele. Vaata kes laeval esineb Eckerö Line'i soomekeelselt lehelt

Karaoke ja Bingo

 • Pubi Telakas pakutakse u 30 eri õllesorti.
 • Pubi teenindajad soovitavad meelsasti mõnda uut, sinu maitsele vastavat sorti.
 • Pubi Telakas saab esinejaid jälgida neljapäeviti kell 18.45 & 19.45.
 • Pakutakse ka traditsioonilist pubi meelelahutust, mille juurde kuulub nii karaoke kui ka bingo.

Bar Naissaar

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Naissaarbaarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Naissaar

Baar Naissaar on stiilne kohake, kus istet võtta ja nautida klaasikest külma vahuveini või head kohvi ning selle kõrvale pisut näksimist. Mugavalt lähedal asuvad PopUp pood ja laeva restoran ning kohvik.

Lai valik vahuveine

 • Baar Naissaares on laeva kõige laiem veini-, vahuveini- ja shampanjavalik. 
 • Valikusse kuuluvad näiteks Lanson White Demi Sec, Freixenet Cava,  J2 Riesling Trocken, Mud House Sauvignon Blanc, Cotes de Beaune Villages Olivier R75 ja Quinta De Ramozeiros (osta saab pudeliga).
 • Müügil on valik soolaseid ja magusaid hõrgutisi, mida ei pakuta laeva teistes söögikohtades.

Bar Laituri

baarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Laituribaarit ja ravintolat m/s Finlandia Bar Laituri

Läänemere mõnusaima päikeseterrassi leiate suvekuudel MS Finlandialt. Rohkem kui 400 istekohaga terrassil pakutakse külmi jooke ja jäätist. Terrass on ehitatud nii, et pakub varju ka tuulisema ilmaga. Siin on hea reisi ajal veidi päikese käes peesitada ja patareisid laadida.

Külmad ja kuumad joogid ning jäätis

Naudi soolast mereõhku, sooja päikest, külmi jooke ja jäätist - selline on suvi! Baar Laituri avatakse suve saabudes.

Tere tulemast MS Finlandia pardale

m/s Finlandia ravintolat ja baaritm/s Finlandia ravintolat ja baarit

MS Finlandia pakub täiuslikku merereisi kogemust. Restoranide hõrgud maitsed, elav muusika ja soodsad ostud kuuluvad õnnestunud merereisi juurde. Kogu meeskond ütleb sulle Tere tulemast Läänemere lainetele!