Tere tulemast Eckerö Line'i pardale

Eckerö Line pakub kiiret ja mugavat topeltühendust Soomega. Tallinn-Helsingi liinil seilab parvlaev MS Finlandia, mis alustab reisidega Helsingisse enne teisi -
esimene väljumine on juba kell 6 hommikul. Muuga-Vuosaari liinil sõidab reisiparvlaev MS Finbo Cargo, mis pakub soodsat ülesõitu ainult autoga reisijatele,
võimaldades vältida kesklinnade liiklusummikuid mõlemal pool lahte.

Eckerö Line'i koduleheküljel saad tutvuda meie laevade sõidugraafikutega, broneerida ühe suuna või edasi-tagasi reise, päevakruiise ja hotellipakette Helsingisse
ning soodsa hinnaga autopakette.  Kui Soome on tihti asja, siis tasub mõelda seeriapiletite ostmisele.
MS Finlandia pardalt leiad Läänemere parima Buffet restorani ja Eckerö Marketi, kus valikus eriti soodsad tooted.

Päevaks Helsingisse

Helsingi on meile lähim metropol, kus toimub alati midagi põnevat. Võid külastada seda suurlinna ikka ja jälle ning iga kord avastada enda jaoks mõne uue muuseumi, poe või näituse. MS Finlandia sõidugraafik võimaldab mõnusalt üheks päevaks Helsingisse põigata – olgu selleks kas pikk või siis ülipikk päevakruiis.

Buffet Eckerö retseptid

MS Finlandia Rootsi laud on igal hooajal kaetud Läänemere parimate hõrgutistega, mis maitsevad otsekui kodus tehtud. Buffet Eckerö laevakokad on lahkesti nõus jagama nii soolaste roogade kui magustoitude valmistamise õpetusi, et saaksid oma lemmikuid kodus ise valmistada. Head kokkamist!

SOODNE
Talvepakkumised

Kuigi turismimess Tourest 2020 on selleks aastaks lõppenud, kehtivad Eckerö Line’i messipakkumised selle kuu lõpuni ehk 29. veebruarini. Tutvu meie pakkumistega ning tere tulemast Eckerö Line’i laevade pardale.

Loe lähemalt
Parim hind
Autopakett

Meie soodsad autopaketid on mõeldud 2- 5 reisijale ja sõiduautole (kuni 6 m pikk, kuni 1,9 m kõrge). Paketi hind sõltub nädalapäevast ja väljumisest. Vali soodsa hinnaga pakett ja broneeri kohe, sest paketikohtade arv on piiratud.

Vaata hindu
LAEVAL
Pakett hommikusöögiga

Kui reisid varahommikul MS Finlandia kella 6 väljumisega Helsingisse, siis broneeri koos laevapiletiga ka rikkalik hommikusöök ja saad mõlemad ühe soodsa paketihinnaga. Täis kõht teeb meele rõõmsaks.

Broneeri

Teated