Laevareisi kuupäeva muutmine

Seda blanketti kasutades saad valida kas lükata oma laevareis edasi või saada makstud summa ulatuses vautser, mida saab kasutada hilisemaks reisimiseks. Blankett on muutuste tegemiseks olukorras kus aluseks on koroonaviiruse tõttu kehtestatud erakorralised muutmisreeglid märtsis 2020. Seda blanketti ei saa kasutada hotellipakettide edasilükkamiseks.

Kui soovid laevareisi täielikult annulleerida selle edasilükkamise asemel või vaucheri tellimise asemel, siis võta ühendust meie klienditeenindusega.

Kui soovid reisi edasi lükata vähem kui kahe nädala sisse jäävale päevale, siis võta ühendust meie klienditeenindusega.

Kui oleme teinud soovitud muutuse broneeringus või asendanud selle vautseriga, siis saadame muutuse kohta kinnituse e-posti teel. See võib võtta veidi aega kuna klienditeenindus on ülekoormatud. Üritame vastata võimalikult kiiresti.

Kontaktandmed


Kasuta rahvusvahelist formaati koos riigikoodiga (+372...)

Broneeringu andmed


Broneeringu numbri leiad kinnituselt.

Märgi siia reisi kuupäev ja kellaaeg nagu need on antud broneeringu kinnitusel.

Kui oled broneerinud edasi-tagasi reisi, siis märgi siin tagasisüidu kuupäev ja kellaaeg nagu need on antud broneeringu kinnitusel.

Vali kui sa ei soovi muuta reisi kuupäeva vaid eelistad saada vautseri reisi maksumuse ulatuses. Vautser kehtib aasta vormistamise päevast.

Märgi siia uus reisi kuupäev ja kellaaeg.

Märgi siia oma soovitud tagasisõidu alguskuupäev ja -kellaaeg

Selle vormiga saadate Eckerö Line'le oma privaatseid andmeid. Enne saatmist kinnitage, et olete tutvunud meie privaatsuspoliitikaga.