Juhised rühmareisijatele

Kuidas broneerida

Rühmareisi võid broneerida otse meie kodulehelt www.eckeroline.ee või küsi pakkumist, helistades telefonil 9001500
0,80 €/kõne + operaatoritasu või kirjutades meile e-mail [email protected]

Teenustasu

Teenustasu maateenuste vahendamisest on 20€.

Reisijate andmed

Rühmade nimekirjad tuleb sisestada kodulehe kaudu broneeringusse või edastada Eckerö Line’ile vähemalt 14 päeva enne reisi, kui reisijate andmed ei ole edastatud kohe broneerimisel. Nõutavad reisijate andmed on: perekonnanimi, eesnimi, sünniaeg (xx.xx.xxxx), rahvus ja sugu. Hotellireiside puhul on vajalik majutusnimekiri.

Kui rühmas on alla 18-aastaseid reisijad, palume tutvuda vanusepiirangureeglitega või võtta ühendust klienditeenindusega.

Noorterühmad

Alla 18 a. laste rühma peab saatma vähemalt 1 täiskasvanu iga 10 lapse kohta. Saatja peab olema vähemalt 22-aastane ning ta peab oma vastutust rühma eest kirjalikult kinnitama. Alla 18 a. lastel peab lisaks olema kaasas kirjalik volitus oma vanemalt. Aktsepteeritakse vaid Eckerö Line´i saatja ja rühmasaatja volituse blankette (link reisitingimuistele, kus saab blanketi).

Reisidokument

Kõikidel reisijatel peab reisil kaasas olema kehtiv pass või reisidokument. Vaata lisainfot.

Pardakaardid ja piletite registreerimine

Rühmade pardakaardid saab kätte A-terminali Eckerö Line’i kassast, vähemalt tund enne laeva väljumist. Eelnevalt kokku leppides on võimalik pardakaardid kätte saada ka päev varem. Kinkekaart, voucher või muu maksevahend reisi eest tuleb anda kassasse enne piletite registreerimist. Kui rühmast jääb reisija tulemata, on grupijuht kohustatud sellest kassasse teavitama ja reisija pardakaardi tagastama.  

Bussireisjad

Bussiga reisiva rühma pardakaardid saab kätte Eckerö Line kassast ja pääs laeva rühmareisijatele toimub terminali kaudu. Bussiga võib laevale sõita ainult bussijuht. Pardakaardid tuleb lunastada hiljemalt tund enne laeva väljumist. Eckerö Line´il on õigus tühistada sõiduki koht laevas, kui sõiduk ei ole registreerinud oma piletit vähemalt tund enne laeva väljumist.

Hotellipaketid

Hotelli registreerimine algab rühmadele üldjuhul kella 15.00 (aeg üle täpsustada klienditeenindusest) ja hotellituba tuleb loovutada hiljemalt kell 12.00.