Andmeid töödeldakse, palun oota...

Andmeid töödeldakse, palun oota...

|
Sõidugraafikud

MS Finlandia esimesena hommikul Helsingis!

aamiainen 490px

3.1.2018 teeb MS Finlandia oma esimese reisi hommikul Tallinnast – laev väljub kell 6.00 ja jõuab Helsingisse juba 8.15.
Te tahate enne päevatöö algust kohal olla, varajasele koosolekule jõuda või Helsingist edasi pikemat reisi alustada – enam ei pea te eelmisel õhtul kohale sõitma ja hotellis aega parajaks tegema.

Varajase reisi teeb eriti atraktiivseks maitsev hommikusöök. MS Finlandia Buffet Eckerö söögi kvaliteedis ei tingi. Kõik klassikalise hommikusöögi tuttavad lemmikud on menüüs – muna ja peekon, pannkoogid ja pudru. Ja muidugi sink-pasteet-kala ning juust maitsva värske saia ja leiva peale panemiseks. Greipi ja koogikesi veel kõige peale. Toidu hinna sisse kuulub loomulikult ka kohvi-tee, mahlad, piim ja vesi.

Hommikusele reisile pakume ka supersoodsaid söögiga pakette. Oma leiab nii see, kes varahommikul ühe suuna liinireisi kasutab, kui ka see, kes oma tööd-toimetused lõpetanuna pärastlõunase laevaga samal päeval koju sõita soovib.

Söögipakett liinireisil Tallinn-Helsingi 06.00 >>

Söögipakett päevakruiisil Tallinn-Helsingi 06.00/ Helsingi-Tallinn 15.15 >>

Kes nii varasel hommikutunnil veel õiget isu ei tunne, see võib lüheldaseks jäänud ööund jätkata laeva kajutis. Kajuti saate broneerida eelnevalt koos laevapiletiga või lunastada laeva infost.

aikataulu 2018_ees_490px