Andmeid töödeldakse, palun oota...

Andmeid töödeldakse, palun oota...

|

Õhtu- ja öö reisid

ohtune laev 2_490x200

* Helsingist väljub laev kolmapäeviti, neljapäevati ja reedeti kell 21.45

* Öine väljumine Tallinnast neljapäeviti, reedeti ja laupäeviti kell 01.45

Õhtul Helsingist

Õhtusel väljumisel Helsingist Tallinnasse on laeva teenuste saadavus osaliselt piiratud – kogu reisi ajal on avatud laeva kohvik Satama, kust leiab nii võileibu, salateid kui ka sooja toitu lihapallidest grilltoitudeni. Laeva kauplus Eckerö Market & Parfymeria on avatud hilisõhtuseks ostlemiseks tund aega 22.30 – 23.30.

Samuti on kogu reisi vältel avatud laeva info, kust saab vajadusel lisainfot laeva teenuste kohta või kust saab ka soovi korral osta kajuti ülesõiduks. MS Finlandia õhtune 21.45 väljumine saabub Tallinnasse kell 00.45.

Öösel Tallinnast

Saadaval on ka ööväljumised kell 01.45, mis annavad võimaluse jõuda neljapäevast laupäevani Helsingisse enne seda, kui teised laevad Tallinnast startima hakkavad ehk kell 06.45!
Ööväljumistele Tallinnast on võimalik osta pileteid ainult autoga reisivatel inimestel, laevale vormistamine ei toimu A-terminalis nagu tavaliselt vaid läbi meie kaubavedude osakonna (uus hoone matkelaevade kai kõrval). Ööväljumistel Tallinnast on kohustuslik ka kajuti broneerimine, seega öisel väljumisel on kohustuslikud nii kajut kui ka auto. 

Palume kõik broneeringud öistele väljumistele vormistada meie klienditeeninduse kaudu, ilma eelbroneeringuta sadamasse tulles palume meeles pidada, et kinkekaardid/sooduskupongid jne ööväljumistel ei kehti.

Öisel ajal on kõik laeva teeninduspunktid suletud, avatud on laeva info, kust saab osta nii võileibu kui kohvi ja teed. Hommikul on avatud kohvik Satama 6.00 – 6.30, sealt saab osta nii hommikusöögiks nii võileibu kui hommikuputru, värsket kohvi  jne.
MS Finlandia öine reis mis väljub Tallinnast kell 01.45, saabub Helsingisse hommikul kell 06.45.

Päevakruiis

Päevakruiisile Helsingisse viib MS Finlandia igal kolmapäeval, neljapäeval ja reedel.

Reis väljub Tallinnast kell 12.00, Helsinkis on aega 14.15-21.45 ehk päris piisavalt, et hüpata läbi oma lemmikpoodidest, saada kokku sõbraga või käia läbi üsna mitu muuseumi!

Päevakruiisi kohta loe rohkem SIIT