Andmeid töödeldakse, palun oota...

Andmeid töödeldakse, palun oota...

|

logoleft buffet_eckero

buffet 490px

Valgusküllane, 400 istekohaga Buffet Eckerö laeva 8. tekil pakub alati värsketest, hooaja parimatest, kohalikest toorainetest kohapeal valmistatud roogasid.
Hommikusööki serveeritakse Helsingist väljumisel lausa kahes kattes, klassikaline rootsi laud on kaetud nii päevastel väljumistel Tallinnast ja Helsingist kui ka õhtusel väljumisel Tallinnast.

Rootsi laua hind sisaldab karastusjooke, mahlu, teed ja kohvi ning lõuna ja õhtusöökidel ka õlut ja nii punast kui valget veini.

Kontrollige katete algusaegu broneerimisel!
Soovitame söögid osta juba koos laevapiletiga, sest ostes söögid ette, säästate raha – laevalt ostes on söökide hinnad kallimad.

Talve delikatessid 1.1.-22.3.18

talviherkkujen juhlaa_490

Aastal 2018 tähistatakse Eesti iseseisvumise ja Eesti Vabariigi 100. aastapäeva ja see kajastub ka MS Finlandia menüüs. Pakutava hulgast võib leida Eestile omaseid roogi. Selleks koguti möödunud aastal Eckerö Line Eesti rahvusest töötajate käest lemmikretseptide soovitusi. Eelroogade hulgas on näiteks eestipärane kartulisalat ja magustoiduks Kirju koer.

Menüü sisaldab palju erinevaid ja huvitavaid maitseid ka mujalt maailmast, näiteks eelroaks erinevaid kalasid nagu kadakamarjadega maitsestatud räimed ja graavilõhe ning pearoaks gnocchid köögivilja-oa raguuga või lambalihahautis.

Vaata kogu menüüd 1.1.-22.3.18


Vaata ka meie eripakkumisi: 2 ühes söögipakett ja Kaks ühes Tallinn-Helsingi kell 6

Tere tulemast maitsma ja maiustama!