Andmeid töödeldakse, palun oota...

Andmeid töödeldakse, palun oota...

|

logoleft buffet_eckero

eckerbuffet headimage 490x275

Tekk 8

Laevakokad kutsuvad!

Valgusküllane, 400 istekohaga Buffet Eckerö pakub alati värsketest, hooaja parimatest, kohalikest toorainetest valmistatud roogasid. Hommikusööki serveeritakse Helsingist väljumisel lausa kahes kattes, klassikaline rootsi laud on kaetud nii päevastel väljumistel Tallinnast ja Helsingist kui ka õhtusel väljumisel Tallinnast.

Rootsi laua hind sisaldab karastusjooke, mahlu, teed ja kohvi ning lõuna ja õhtusöökidel ka õlut ja nii punast kui valget veini.

Kontrollige katete algusaegu broneerimisel!
Soovitame söögid osta juba koos laevapiletiga, sest ostes söögid ette, säästate raha – laevalt ostes on söökide hinnad kallimad.

Soome köögi hõrgutised 26.12.2016-29.3.2017

Buffet Eckerö tähistab Soome 100. aastat kombineerides traditsioonilisi soomemaiseid roogasid mujalt maailmast tuttavaks saanud maitsetega. Buffet-laualt teed valiku just oma maitset ja isu arvestades, jäädes vastavalt truuks klassikalistele "laevamaiustustele" nagu forellimari või mekkides julgelt võõramaid delikatesse. Mida iganes sa oma taldrikule valid - ära unusta magustoidulauda!

Vaata menüüd siit

Suund suure suve poole 30.3.-7.6.2017

Meie osavad laevakokad on mereõhust kevadet tabades juba kokku pannud ka uue, kevadise menüü.

Kevadet ja varasuve võib lausa maitsta oma taldrikul valides terve rea värsketest ja kohalikest toorainetest valmistatud roogade hulgast oma meelismaitseid.

Merereisiga seostuvateks klassikuteks on nii rapusalat kui erineval viisil maitsestatud heeringas. Pearoaks ehk veidike Itaaliat - gnochid tomati, mustade läätsede ja spargliga või siis hoopis vorstikesed lambalihast?

 

Magustoit on kõigele krooniks. Muude hõrgutiste hulgas ootavad teid äätised, sorbetid ja mahlakas rabarberipirukas.

Vaata menüüd siit

Vaata ka meie eripakkumist: 2 ühes söögipakett

Tere tulemast maitsma ja maiustama!