Andmeid töödeldakse, palun oota...

Andmeid töödeldakse, palun oota...

|

logoleft buffet_eckero

eckerbuffet headimage 490x275

Tekk 8

Laevakokad kutsuvad!

Valgusküllane, 400 istekohaga Buffet Eckerö pakub alati värsketest, hooaja parimatest, kohalikest toorainetest valmistatud roogasid. Hommikusööki serveeritakse Helsingist väljumisel lausa kahes kattes, klassikaline rootsi laud on kaetud nii päevastel väljumistel Tallinnast ja Helsingist kui ka õhtusel väljumisel Tallinnast.

Rootsi laua hind sisaldab karastusjooke, mahlu, teed ja kohvi ning lõuna ja õhtusöökidel ka õlut ja nii punast kui valget veini.

Kontrollige katete algusaegu broneerimisel!
Soovitame söögid osta juba koos laevapiletiga, sest ostes söögid ette, säästate raha – laevalt ostes on söökide hinnad kallimad

Suund suure suve poole

Meie osavad laevakokad on mereõhust kevadet tabades juba kokku pannud ka uue, kevadise menüü, mida pakutakse 30.3.-7.6.2017.

Kevadet ja varasuve võib lausa maitsta oma taldrikul valides terve rea värsketest ja kohalikest toorainetest valmistatud roogade hulgast oma meelismaitseid.

Merereisiga seostuvateks klassikuteks on nii rapusalat kui erineval viisil maitsestatud heeringas. Pearoaks ehk veidike Itaaliat - gnochid tomati, mustade läätsede ja spargliga või siis hoopis vorstikesed lambalihast?

Magustoit on kõigele krooniks. Muude hõrgutiste hulgas ootavad teid jäätised, sorbetid ja mahlakas rabarberipirukas.

Vaata menüüd siit >>

Suve maitsed toob lauale Saarestikuteemaline menüü. Keskendutakse kalale, eriti heeringale, mis on Soome saarestikus väga levinud maiusroog. Mainigem veel kreveti-lõhe terriini, BBQ ribisid ja maasikakooki.... Vesi tuuakse keelele 8.6.-3.8.17.

Vaata menüüd siit >>

Vaata ka meie eripakkumist: 2 ühes söögipakett

Tere tulemast maitsma ja maiustama!

bufet saaristo_490x200