Eckerö Line'i talvepakkumised

Kuigi turismimess Tourest 2020 on selleks aastaks lõppenud, kehtivad Eckerö Line’i messipakkumised selle kuu lõpuni ehk 29. veebruarini. Tutvu meie pakkumistega ning tere tulemast Eckerö Line’i laevade pardale.

Soodsad laevapiletid

Pakkumine kehtib ühe suuna reisidele.  Hind alates 10€/suund. Pakkumine on müügis ajavahemikul 3.2. - 29.2. ning reisimiseks perioodil 3.2. - 5.4. Kiirustage broneerimisega, sest parima hinnaga müüdavate piletite arv on piiratud.

Päevakruiis Helsingisse

Pakkumine kehtib päevakruiisile Helsingisse. Hind 10€/kruiis. Pakkumine on müügis ajavahemikul 3.2. - 29.2. ning reisimiseks perioodil 3.2. - 5.4.  Kiirustage broneerimisega, sest parima hinnaga müüdavate piletite arv on piiratud.

10 korra piletid

10 korra piletite kehtivusaeg on üks  aasta alates ostukuupäevast. 10 korra piletid kehtivad reisimiseks nii MS Finlandia kui ka MS Finbo Cargo pardal. Pakkumine on müügis ajavahemikul 3.2. - 29.2.

Pakett hommikusöögiga

Varahommikuse väljumise muudab mõnusaks rikkalik hommikusöök Buffet Eckerös, kus pakutakse tugevat kõhutäit terveks päevaks. Pakett kehtib esmaspäevast laupäevani hommikusel väljumisel Tallinnast kell 06.00. Hind 20€.

Soodsad autopaketid

Sõida autoga laeva, naudi merepealse meelelahutuskeskuse teenuseid ja Soome avastamine võib alata! Autopakett sisaldab kahe kuni viie reisija ja sõiduauto (kuni 5 m pikk, kuni 1,9 m kõrge) ülevedu ühel suunal. Hind alates 39€.