Löyly - sauna- ja vabaajakompleks kesklinnas

Löyly on Helsingi kesklinnast vaid jalutuskäigu kaugusel asuv sauna- ja restoranikompleks. Nii ehitise asukoht kui ka arhitektuur on tähelepanu äratavad. Suurepäraselt on ära kasutatud ilusat rannajoont - kompleks on justkui loomulik osa ümbritsevast. Restorani, terrassid, saunabaari ja kaminasaali on kujundanud Joanna Laajisto ja Creative Studio. 

Saunu on keskuses kolm, neist üks linna ainuke avalik suitsusaun. Saunade vahele jäävad spa ja kaminaruum puhkuseks. Merre ujuma saab minna ka talvel. Väljaspoolt meenutab keskus vabaõhulava. Mööda hoonet saab ronida, istuda astmetel ja terrassidel, mida on kolmel korrusel kokku 1600 m2 ning imetleda suurepäraseid vaateid merele.

Saunad

Saunu on keskuses kolm, neist üks linna ainuke avalik suitsusaun. Saunade vahele jäävad spa ja kaminaruum puhkuseks. Merre ujuma saab minna ka talvel.

Sauna aeg soovitatakse ette broneerida - koht on äärmiselt populaarne.

Hinnad

Üldsauna kasutus 2 tunniks maksab 19 €, lisatund 10 €. Hind sisaldab rätiku laenutuse, istumisaluse lavale ja šampooni-seebi. Ise tuleks kaasa võtta ujumisriided ja soovi korral sobivad jalatsid, kuid ka neid saab soovi korral laenutada. 

Sauna vastuvõtust on võimalik tellida jooke ja näksimist.

Lahtiolekuajad ja broneerimine

Saunad on avatud eri nädalapäevadel eri aegadel. Esineb ka päevi, kus kogu kompleks on reserveeritud. Kontrolli lahtiolekuaegu kindlasti kodulehelt. Parem veel - tee ka broneering ette ära, et kohas kindel olla.

Terrass ja restoran

Terrassidele pääseb hommikust hilise õhtuni ja aasta ringi. Ka lemmikloomad on teretulnud.

Restorani valgusküllane ja mugav saal on alati täis nii kohalikke kui ka turiste. Soovitame kindlasti laud kinni panna.

Menüü

Restorani menüü leiate kodulehelt.

Suveperioodil, alates 30.4. serveeritakse toitu Buffelauas, iseteenindamisega.

Lahtiolekuajad ja broneerimine