Lastega laevas

Esimesed SLIME TIME kruiisid Soomes ja kogu Euroopas on nüüd selja taga. Suured tänud kõikidele osalejatele. Suure nõudluse tõttu on meil hea meel teavitada, et SLIME TIME kruiise tuleb veel. Järgmised SLIME TIME kruiisid toimuvad 27.12.2019 - 01.01.2020. Peatse kohtumise!

Põngerjate mängunurk Cafeteria kõrval

Põngerjatele meeldib laeva mängunurgas möllata. Mängunurk asub 8. tekil, kohe Cafeteria kõrval. Mängunurgas on näiteks pehmeid klotse, erinevaid mänge ja väike liumägi. Asukoht Cafeteria kõrval tähendab, et keset mängu saab vajadusel ka mõnusalt näksida. Suurtest akendest võib jälgida laevu ja muud merel toimuvat. Pallimerd MS Finlandial pole.

Ka lapsed naudivad Buffet Eckerö hõrgutisi

Buffet Eckerö maitsev toit on elamus kogu perele. Hooajapõhiselt vahelduva menüü sisaldab hõrke roogasid igas vanuses reisijatele ning pere väiksematele on magustoidulaud tihti terve reisi tipphetkeks. Koolide puhkuseperioodil pakutakse Laste lauas näiteks spaghetti bolognese’t, kananagitsaid, viinereid, friikartuleid ja lihapalle. Hommikuti on Buffet Eckerösse kaetud rikkalik hommikusöögilaud, mis annab jõudu pikaks ajaks. Katete ajad ja hinnad leiad siit. Kas teadsid, et lausa 80 protsenti m/s Finlandial pakutavast toidust valmistatakse käsitööna laeva oma köögis?

Ka lapsed naudivad Buffet Eckerö hõrgutisi

Buffet Eckerö maitsev toit on elamus kogu perele. Hooajapõhiselt vahelduva menüü sisaldab hõrke roogasid igas vanuses reisijatele ning pere väiksematele on magustoidulaud tihti terve reisi tipphetkeks. Koolide puhkuseperioodil pakutakse Laste lauas näiteks spaghetti bolognese’t, kananagitsaid, viinereid, friikartuleid ja lihapalle. Hommikuti on Buffet Eckerösse kaetud rikkalik hommikusöögilaud, mis annab jõudu pikaks ajaks. Katete ajad ja hinnad leiad siit. Kas teadsid, et lausa 80 protsenti MS Finlandial pakutavast toidust valmistatakse käsitööna laeva oma köögis?

 

Randmepaelaga piiramatult limonaadi

Laevakruiis on pidu keset argipäeva. Spetsiaalse randmepaelaga saab laeva restoranidest piiramatult karastusjooke. Limpsipaela hind on 5 €/inimene.

Elav muusika merel

MS Finlandia pardal nauditakse elavat muusikat iga päev. Pub Telakkas esinevad trubaduurid, Bar Nosturis mängitakse pop-, rokk- ja šlaagrimuusikat.