Eckerö Line kutsub kõiki ilust, moest ja heaolust huvitatuid osalema MS Finlandial Kaunilt lainetel-nädalatel 21.1. – 14.2. Oodata on asjatundjate loenguid riietumisest, ilutoodete trendidest ja üldisest heaolust, moeetendusi ning tehakse ka kiireid soenguid ja meike. Meie kosmeetikakauplusest leiab samal ajal valiku ilutooteid just konkreetseks päevaks pakutavate soodushindadega.

Kaunilt lainetel-nädalate ajal kasutatakse üsna palju terminit mindfulness ja tutvustatakse kuidas tuleks süüa,  et nii keha kui meel oleks heas vormis. Buffet Eckerö ja kohvik pakuvad sel puhul teemaga sobivaid maitsvaid roogasid. Ekspertidena on reisidel kaasas soomlastele TV-st tuntud arst Pippa Laukka, moe- ja ilu alal annab nõu mitmekülgsete teadmistega Leena Sarvi ning oma teadmisi jagab mindfulness-juhendaja CFM® Monica Ryökäs. Loengud toimuvad soome keeles.

Eckerö Line kutsub kõiki ilust, moest ja heaolust huvitatuid osalema MS Finlandial Kaunilt lainetel-nädalatel 21.1. – 14.2. Oodata on asjatundjate loenguid riietumisest, ilutoodete trendidest ja üldisest heaolust, moeetendusi ning tehakse ka kiireid soenguid ja meike. Meie kosmeetikakauplusest leiab samal ajal valiku ilutooteid just konkreetseks päevaks pakutavate soodushindadega.

Kuidas süüa, et tunda ennast hästi – räägib Pippa Laukka

Söö hästi – teadmisi jagab Pippa Laukka

Mida arvaks tervishoiuarst Pippa Laukka sinu Buffet-restorani portsust?

Kaunilt lainetel-nädalatel saab laeval osaleda tervishoiuarsti Pippa Laukka loengutel kolmapäeval 30.1. ja 13.2. kell 17.00. Teemaks on kuidas ja mida süüa, et saavutada parem enesetunne. Esinemise järel kutsub Pippa endaga kaasa laevareisi suurima meelelahutuse allika juurde ning võtab ohjad enda kätte Buffet Eckerö's.
Millise hinnangu laeva rootsi laud saab? Kas buffet-lauas üldse on võimalik süüa ilma süümepiinadeta?
Loengul osalemine on tasuta, kuid Buffet Eckerö pilet tuleb osta koos reisijapiletiga 28 €/in (kell 18.15 algav kate) või laevas kohapealt 30 €/in (kohti piiratud koguses).

Mindfulness toob rahu ja tasakaalu

Mindfulness on positiivne ja ärgas hetkes viibimine, selle teadvustamine. Üle 2500 aasta vana Budistlik praktika võib aidata ka tänasel päeval.

Kas ka sinu argipäev on nii kiire, et isegi vabal hetkel ei õnnestu enam lõdvestuda? Kas teadsid, et rahu ja tasakaalu leidmist saab õppida. Mindfulness annab nõu kuidas jaksata, lõdvestuda ja stressi kontrolli alla hoida. Saab arendada oskust suhtuda endasse suurema hellusega ja ka seda kuidas probleemidest lahti lasta. Pühapäeval 27.1./3.2./10.2. kell 9.30 unustatakse kohustuslik oravaratas ja lastakse endal olla hetkes ilma mingi surveta. Tehakse ruumi mõtetele, mis võivad avada tee enda sisse. Teejuhiks on mindfulness-juhendajaks CFM® valmistuv Marica Ryökäs.


PopUp Shopi parimad tooted moenäitusel

Vaata hetke trenditooteid ja leia enda lemmik. Pilt on illustratiivne.

Laevas on PopUp Shop-rõivaste ja aksessuaaride kauplus, mille valik on tehtud väga hoolikalt poe suurust arvestades. Seal leiab nii riideid kui lisandeid stiilitundliku riietuja igapäevasesse valikusse. Kaupluse selgepiirilisest valikust on kerge leida ka sobiv kott, müts või kindad. Ka lastele ja meestele on mõeldud. Reedel 25.1./1.2./8.2. kell 10.00 toimuvatel moeetendustel näitavad laeva oma töötajad, et PopUp Shopi riided sobivad eri suuruses ja -välimusega inimestele ning et neid on rõõm kanda.

Leena Sarvi jagab stiili- ja trendinippe

Leena Sarvi Leena Sarvi
Soome tuntud moeala asjatundja Leena Sarvi annab laeval ka personaalset nõu.

Reede hommikul 25.1./1.2./8.2. kell 9 heidab moe ja ilu ekspert Leena Sarvi valgust nii viimastele riietumis- ja kosmeetikatrendidele kui räägib ka ennast aegade jooksul tõestanud klassikalistest soosiktoodetest. Leena käest saab nõuandeid just oma stiilile sobivate toodete kohta. Leena on ka laeva moeetenduste läbiviijaks. Seal riietuvad laeva oma töötajad PopUp Shopi riietesse ja esitlevad uuemaid trende.
Esmaspäevast laupäevani on võimalus kosmeetikapoes Parfymeria aeg maha võtta ning lasta kosmetoloogia eriala õpilastel värskendada oma meiki või soengut.

Reisi Kaunilt lainetel

MS Finlandia viib su Kaunilt lainetel-maailma. Broneeri, osta ja naudi!