Neste Rally Finland 2018

Neste Rally Finland 2018 Neste Rally Finland 2018

Neste Rally Finland Jyväskyläs 26.07-29.07.2018

Soomes, Jyväskyläs sõidetakse 26-29.07.2018 taas FIA maailmameistrivõistluste sarja Soome etapp, Neste Rally Finland.
Neste Rally Finlandi 68. aastane ajalugu on pikk ja värvikas, ralli on saanud kuulsaks oma kiirete kruusateede, põnevate hüpete ja suurepärase Kesk-Soome looduskauni maastikuga.

Põhjamaade suurimat spordisündmust kogunes näiteks eelmisel aastal vaatama pea 270 000 pealtvaatajat, ka osalejate määra osas on see MM sarja üks suurimaid rallisid.

Eestlaste suursoosiku Ott Tänaku kõrval astuvad rallil üles Soome karastunud ralliässad Jari-Matti Latvala ja 2017. aasta Jyväskylä etapi võitja Esapekka Lappi. 

Kõik kolm võistlevad Tommi Mäkineni juhitava Toyota Gazoo meeskonna koosseisus.

Rallimeelsus haarab endasse kogu Jyväskylä, seega saate mõnusasse rallimeeleollu juba korraldajalinna jõudes, linna keskuses asuva Paviljonki võistluskeskuse ja hoolduspargi pulbitsev rahvusvaheline atmosfäär ja ürituse meelelahutusprogramm tekitavad kohalolijates kiiresti õige rallimeeleolu.

Neste Rally Finland marsruudid, ajakava ja muu olulise info leiad https://www.nesterallyfinland.fi/reitti/

Broneeri Neste Rally Finland rallipass Eckerö Line'ist

Rallipassi hind 75€ 

Rallipassid saad kätte Eckerö Line'i piletikassast A-terminalist

Helista telefonil 9001500, kõne hind 0,80€ + operaatoritasu

Saada meile e-kiri: info@eckeroline.ee

Rallipass kehtib kõigil neljal rallipäeval ja hõlmab kõiki katseid ja pääsu Paviljonki võistluskeskuse ja hoolduspargi üritustele kogu ralli ajal.

Rallipass maksab 75€ inimese kohta. Alla 12 aastased lapsed pääsevad rallile koos passi ostnud täiskasvanuga ilma oma pileti/rallipassita.

Neste Rally Finland rallipassid on müügil vaid koos Eckerö Line laevapiletitega. Kui viibid hetkel välismaal, saad teha broneeringu helistades telefonile +372 6646005.

Rallipassid saab enne Soome sõitu kätte Eckerö Line’i piletikassast Tallinnas, A-terminalis. Nii et enne reisi ära unusta läbi hüpata Eckerö Line'i reisiterminalist ja pass rallile kaasa võtta.