Huvitavat Helsingis

>
Aleksanterikatu Aleksanterikatu
>
Vaade Helsingi linnale Vaade Helsingi linnale
>
Merevaade Tuomiokirkkole Merevaade Tuomiokirkkole
>
Helsingi linn Helsingi linn
>
Laevad sadamas Laevad sadamas

Helsingi oma eeslinnadega - Espoo, Vantaa ja Kaunianen - moodustavad miljonilinna, kus on palju põnevat teha, näha ja kogeda. Linn on hästi tuntud oma meelelahutuse, disaini, arhitektuuri ja kõrgtehnloloogiliste lahenduste poolest. Erinevaid tegemisi leiab nii suurtele kui väikestele. Jaluta mööda linna ajaloolist keskust ja naudi Helsingi suurepärast suurlinlikku atmosfääri ja arhitektuuri, shoppa disainikvartalis, pea piknik Esplanaadi pargis või hüppa paadile ja sõida Suomenlinnan merekindlusesse - Helsingi on mõnusalt avatud merele. 

Loeteluga, mida Helsingis teha või näha, võiks pikalt jätkata: külasta omanäolist Templiväljaku kirikut, Sibeliuse monumenti või Seurasaari vabaõhumuuseumit, veeda lastega aega Superparkis, Tropicarios või hoopis võta koos põhjanaabritega üks korralik saun Sea Pool Allas või Löyly saunades.

Meie soovitame Helsingisse jääda pikemalt kui päevaks ning selleks sobib suurepäraselt Eckerö Line hotellipakett Radisson SeaSide Blu hotelli. 

Linnanmäki lõbustuspark

Linnanmäki lõbustuspark Linnanmäki lõbustuspark

Soome populaarseim lõbustuspark Linnanmäki pakub midagi põnevat igas vanuses külastajale - siin juba igav ei hakka! 

Lisainfo

Sealife meremaailm Helsingis

Sealife meremaailm Sealife meremaailm

Sea Life meremaailma pea 50 akvaariumit ja veealune klaastunnel annavad hea ülevaate nii Läänemere kui ka troopiliste merede veeasukatest, merikarpidest kuni haideni. 

Lisainfo

Korkeasaari loomaaed

Korkeasaari loomaaed Korkeasaari loomaaed

Korkeasaari loomaaed on kogu pere sihtkoht, kus võid veeta terve päeva loomi imetledes ning piknikut ja loodust nautides.

Lisainfo

Allas Sea Pool

Sea Pool Allas Sea Pool Allas

Seda imet peab nägema! Ujumiskeskus Allas Sea Pool Helsingi Kauppatori juures annab võimaluse ujuda Läänemeres nii suvel kui talvel! 

Lisainfo

Helsinki Skywheel

Helsingi vaateratas Helsingi vaateratas

Kohe Flytoursi ja Allas Sea Pooli kõrval asub Helsingi suur ilmaratas – Helsinki Skywheel, kus avanevad ilusad vaated linnale ja merele.

Lisainfo

Flytour Helsinki

Flytour Helsinki Flytour Helsinki

Parim asi mida teha Helsingis, kui aega on vähe! Südalinnas Kauppatoril, otse suure Helsingi Skywheel ilmaratta ja Allas Sea Pooli kõrval on väga elamuslik võimalus tutvuda Helsingiga 4D kinos. 

Lisainfo

Helsinki Loodusmuuseum

Helsinki Loodusmuuseum Helsinki Loodusmuuseum

Millal sa viimati seisatasid dinosauruse jalge ees või kuulasid metsloomade öiseid hääli Aafrika tähistaeva all? Siis on aeg külastada Helsinki Loodusmuuseumi.

Lisainfo

Kiasma

Kiasma muuseum Kiasma muuseum

Moodsa kunsti keskus Kiasma kogub meie aja kunsti. Nüüdiskunstikeskuses võib vaimustuda, vihastada, üllatuda – igal juhul saada elamusi! 

Lisainfo

Teaduskeskus Heureka

Heureka teaduskeskus Heureka teaduskeskus

Teaduskeskus Heureka pakub lõputut avastamisrõõmu - see on elav näitusekeskus igas vanuses külastajatele. Heurekas saad tutvuda teaduse ja tehnikaga toredal viisil: ise tehes ja katsetades!

Lisainfo

Selleks, et jääda Soome pisut kauemaks, sobib väga hästi meie hotellipakett Radisson Blu Seaside hotelli.

Broneeri hotellipakett läbi Eckerö Line´i, nii on soodsam ja hind sisaldab lisaks laevapiletitele ka ööbimist ja hommikusööki hotellis.