Huvitavat Helsingis

Aleksanterikatu Aleksanterikatu
Vaade Helsingi linnale Vaade Helsingi linnale
Merevaade Tuomiokirkkole Merevaade Tuomiokirkkole
Helsingi linn Helsingi linn
Laevad sadamas Laevad sadamas

Helsingi oma eeslinnadega - Espoo, Vantaa ja Kaunianen - moodustavad miljonilinna, kus on palju põnevat teha, näha ja kogeda. Linn on hästi tuntud oma meelelahutuse, disaini, arhitektuuri ja kõrgtehnloloogiliste lahenduste poolest. Erinevaid tegemisi leiab nii suurtele kui väikestele. Jaluta mööda linna ajaloolist keskust ja naudi Helsingi suurepärast suurlinlikku atmosfääri ja arhitektuuri, shoppa disainikvartalis, pea piknik Esplanaadi pargis või hüppa paadile ja sõida Suomenlinnan merekindlusesse - Helsingi on mõnusalt avatud merele. 

Loeteluga, mida Helsingis teha või näha, võiks pikalt jätkata: külasta omanäolist Templiväljaku kirikut, Sibeliuse monumenti või Seurasaari vabaõhumuuseumit, veeda lastega aega Superparkis, Tropicarios või hoopis võta koos põhjanaabritega üks korralik saun Sea Pool Allas või Löyly saunades.

Meie soovitame Helsingisse jääda pikemalt kui päevaks ning selleks sobib suurepäraselt Eckerö Line hotellipakett Radisson SeaSide Blu hotelli. 

Helsingi keskraamatukogu Oodi

Helsingi Keskraamatukogu Oodi - foto Tuomas Uusheimo Helsingi Keskraamatukogu Oodi - foto Tuomas Uusheimo

Helsingi keskraamatukogu Oodi on põnev kohtumispaik ja vaba aja veetmise koht Helsingi südames. 

Lisainfo

Amos Rex

Kunstimuuseum Amos Rex Kunstimuuseum Amos Rex

Kunstimuuseum Amos Rex on kunsti- ja linnakultuuri kohtumispaik, kus saavad kokku minevik, olevik ja tulevik. 

Lisainfo

Löyly - sauna- ja vabaajakompleks

Löyly - sauna- ja vabaajakompleks kesklinnas Löyly - sauna- ja vabaajakompleks kesklinnas

Löyly on Helsingi kesklinnast vaid jalutuskäigu kaugusel asuv sauna- ja restoranikompleks. 

Lisainfo

Allas Sea Pool

Sea Pool Allas Sea Pool Allas

Seda imet peab nägema! Ujumiskeskus Allas Sea Pool Helsingi Kauppatori juures annab võimaluse ujuda Läänemeres nii suvel kui talvel! 

Lisainfo

Helsinki Skywheel

Helsingi vaateratas Helsingi vaateratas

Kohe Flytoursi ja Allas Sea Pooli kõrval asub Helsingi suur ilmaratas – Helsinki Skywheel, kus avanevad ilusad vaated linnale ja merele.

Lisainfo

Flytour Helsinki

Flytour Helsinki Flytour Helsinki

Parim asi mida teha Helsingis, kui aega on vähe! Südalinnas Kauppatoril, otse suure Helsingi Skywheel ilmaratta ja Allas Sea Pooli kõrval on väga elamuslik võimalus tutvuda Helsingiga 4D kinos. 

Lisainfo

Helsinki Loodusmuuseum

Helsinki Loodusmuuseum Helsinki Loodusmuuseum

Millal sa viimati seisatasid dinosauruse jalge ees või kuulasid metsloomade öiseid hääli Aafrika tähistaeva all? Siis on aeg külastada Helsinki Loodusmuuseumi.

Lisainfo

Kiasma

Kiasma muuseum Kiasma muuseum

Moodsa kunsti keskus Kiasma kogub meie aja kunsti. Nüüdiskunstikeskuses võib vaimustuda, vihastada, üllatuda – igal juhul saada elamusi! 

Lisainfo

Teaduskeskus Heureka

Heureka teaduskeskus Heureka teaduskeskus

Teaduskeskus Heureka pakub lõputut avastamisrõõmu - see on elav näitusekeskus igas vanuses külastajatele. Heurekas saad tutvuda teaduse ja tehnikaga toredal viisil: ise tehes ja katsetades!

Lisainfo

Selleks, et jääda Soome pisut kauemaks, sobib väga hästi meie hotellipakett Radisson Blu Seaside või Clarion Hotel Heslinkisse.

Broneeri hotellipakett läbi Eckerö Line´i, nii on soodsam ja hind sisaldab lisaks laevapiletitele ka ööbimist ja hommikusööki hotellis.