Koroonaviiruse info ja broneeringute muutmine

Koroonaviiruse info ja broneeringute muutmine

Uudist on täiendatud 06.04.2020 kell 08.45

Reisimine Tallinna ja Helsingi vahel on piiratud. Lisainfot piiriületuse kohta saate lugeda siit. Koroonaviirusega seoses järgib Eckerö Line Soome THL-i (Tervise- ja sotsiaalamet) ning Eesti Terviseameti juhiseid. Eesti Politsei. ja Piirivalveameti teavet eriolukorra kohta saab lugeda siit.

M/s Finladia erakorraline sõidugraafik alates 23.3.2020

MS Finlandia sõidab muutunud graafiku alusel, et tagada sujuv kaubavedu Eesti ja Soome vahel. MS Finlandia võtab peale ka piiratud mahus reisijaid ning sõiduautosid. Vaata MS Finlandia sõidugraafikut siit.

Alates 25.3. ainult kaardimaksed

Eckerö Line võtab alates 25. märtsist 2020 vastu ainult kaardimakseid. Otsuse eesmärk on minimeerida klientide ja töötajate nakatumisohtu.
 

Broneeringute muudatused ja annulleerimised:

  • Individuaalreisijate broneeringud reisimiseks kuni 15.5.20 saab tasuta annulleerida või edasi lükata ajale 14.5.-30.6.2020 või 10.8.-31.10.20.
  • Kui te ei tea uut reisikuupäeva, siis võite tasutud summa eest saada ka vautseri, mille kehtivusaeg on üks aasta.
  • Kuni 31.5.2020 kehtivate 10x seeriapiletite omanikel palume ühendust võtta meie klienditeenindusega.
  • Sooduskoode- ja kuponge ning kinkekaarte kasutusajaga kuni 31.5.20 on pikendatud kuni 30.6 või 10.8.-31.10.20  

Soovitame kasutada reisikuupäeva muutmiseks blanketti. Teeme muutuse esimesel võimalusel ja saadame uue broneeringukinnituse. Tagasimaksete käsitlemine võtab suure töökoormuse tõttu tavalisest enam aega ja tehakse 30 päeva jooksul.

Jälgime tähelepanelikult turvalisust laevas

Koroona viiruse leviku tõkestamiseks oleme tõhustanud laeva puhastamist ja desinfitseerimist.  Igasse laeva müügipunkti on paigaldatud käte desinfitseerimisvahendid. Viirus ei levi õhu ega ventilatsiooni kaudu, vaid piisknakkusena ning võib-olla ka kontaktnakkusena. Parim viis viiruse leviku tõkestamiseks on käte põhjalik seebiga pesemine. Köhimisel või aevastamisel palun kasutage taskurätikut, mille visake koheselt ära!

Kui laeval kahtlustatakse reisijal koroonaviirust, siis laevaõde hindab olukorda ning potentsiaalne patsient / vedaja isoleeritakse reisi ajal kajutissse ning sadamasse jõudes suunatakse edasiseks raviks vastavalt kohaliku tervishoiuasutuse suunistele.

MS Finlandia Buffet Eckerö Rootsi laua restoran on suletud. Piirangud võivad kehtida ka teistele laevateenustele. 

Alates 4. märtsil 2020 kontrollitakse Vanasadama A-terminalis koroonaviiruse ennetusmeetmena saabuvate reisijate kehatemperatuuri termokaamera abil. Kaamerad mõõdavad automaatselt reisijate kehatemperatuuri ja näitavad, kas mõne reisija kehatemperatuur on üle 38 kraadi. Sellised reisijad suunatakse terminali vabatahtlikule tervisealasele nõustamisele. Meede ei aeglusta Tallinnas maale pääsemist.

Eesti Politsei- ja Piirivalveamet palub kõikidel riiki saabuvatel reisijatel täita tervisedeklaratsiooni ankeet. Ankeete jagatakse reisijatele juba laeva pardal.