Punane vein igale maitsele

Punane vein igale maitsele

Suurepärased on näiteks hispaania veinimõisa Bodegas Montecillo punased veinid Reserva ja Gran Reserva, mis sobivad aastaringselt paljude toitude kõrvale. Veinid leiate m/s Finlandia marketist, kust tasub pudel või paar kaasa osta endale või sõbrale. 

– Gran Reserva sobib hästi nautimiseks koos tumedate lihatoitudega ja on suurepäraseks alternatiiviks ka pidulikul einel. Samuti kõlbab see suurepäraselt kingituseks veinisõbrale. Reserva on omakorda mitmekülgne toiduvein, mis sobib nii liha- ja kalatoitude ning paja- ja grilltoitude kui ka kõvade juustusortidega, jutustab veini maaletooja Beverage Partners Finlandi key account manager Elina Turunen

Beverage Partners Finland on üks Eckerö Line’i veinitarnijatest. Ligi 20-aastane ettevõte esindab Euroopa tähtsamaid veinimaid ja nende kaubavalikust leiab kvaliteetveine nii Prantsusmaalt, Hispaaniast kui Põhja-Itaaliast. Samuti on saadaval huvitavaid leide Uue Maailma poolelt, näiteks Tšiilist ja Californiast.

Liituvad postitused
  1. Merele vanaisa jälgedes  Merele vanaisa jälgedes Üht MS Finlandia laevapere uusimat liiget, napilt aasta kokana töötanud Roope Havuneni, võib näha laeva igas köögis.
  2. Koolipingist õõtsuvale laevale  Koolipingist õõtsuvale laevale Laevareis pole täiuslik ilma külakostita.
  3. Täiuslikult krõbe peekon MS Finlandial Täiuslikult krõbe peekon MS Finlandial Eckerö Line’il süüakse peekonit iga päev. Peekon tuleb Soome farmidest ja selle päritolu on alati teada.
  4. Klaas kvaliteetset šampanjat Klaas kvaliteetset šampanjat Eckerö Line teeb koostööd Soome mitmete veini maaletoojatega.