Pendelrände piletimüük on alanud – nii tagatakse laevadel ohutus

Pendelrände piletimüük on alanud – nii tagatakse laevadel ohutus

Soome ja Eesti vaheline reisimine töö või muu vajaliku liikluse otstarbel on lubatud alates 14. maist. Alustatud on piletimüügiga MS Finlandia ja MS Finbo Cargo sõitudele. Eckerö Line hoolitseb reisijate ja personali ohutuse eest mitmete erandlike meetmetega.

Koronaviiruse leviku tõkestamiseks peatas Soome valitsus reisijateveo 11. aprillil. Nüüd on hakatud piiranguid järk-järgult leevendama ja vastavalt Soome valitsuse otsusele jätkub alates 14. maist  pendelränne ja muu vajalik liiklus.

"Vajaliku pendelrändeliikluse taastamine on samm õiges suunas, et naasta ohutult naaberriikidega tavapärastesse liiklusoludesse," ütles Eckerö Line'i tegevjuht Taru Keronen. "Avasime 5. mail piletimüügi MS Finlandiale ja MS Finbo Cargole. Esialgu sõidavad meie alused erandliku sõidugraafikuga kuni 18. juunini."

Esialgu ei ole puhkusereisid soovitatavad ning selles osas järgitakse välisministeeriumi reisijuhiseid.

"Usume, et eelseisval suvel kasvab siseturismi populaarsus. Eeldame, et ka sel juhul saame ohutult sõidutada oma vaba aega veetvaid kliente," sõnab Keronen. "Reisijateveo katkemise ajal oleme kahe alusega teenindanud regulaarse laevaliiklusega Soome toidupoode, farmaatsiatööstust ja töötlevat tööstust," jätkab ta.

Eckerö Line tagab reisijate ja personali ohutuse laevadel ja terminalides järgmiste meetmetega:

  • Täiustatud puhastusmeetmed ja pindade desifintseerimine
  • Laevade digiekraanidel kuvatav teave tuletab meelde kätepesu olulisust. Lisaks tuletavad samade ekraanide infograafikud reisijatele meelde teiste inimestega ohutu vahemaa hoidmist ja õigesti varrukasse köhimisest.
  • Laevade teeninduspunktides ja kassade põrandatel on suured kleepsud, mis tuletavad reisijatele meelde ohutu vahemaa järgimist
  • Tualettruumides on käte kuivatamiseks paberrätikud
  • Kätepuhastusvahendid on saadaval teeninduspunktides
  • Kliendid saavad laevadel soetada näomaske
  • Teeninduspunktid ja kassad on kaitstud piisknakkuse eest
  • Ohutusalased teated tuletavad klientidele meelde turvalise vahemaa hoidmist kogu reisi vältel ning laeva saabumisel sadamasse
  • Pardal saab maksta ainult kaardiga, sularahamakseid ei teostata

Tutvu laevaliikluse sõidugraafikuga: https://www.eckeroline.ee/soidugraafik

Siit leiad pressiteate ja juhised erakorralise olukorra osas: https://www.eckeroline.ee/blog/teateid-koroonaviirusest

 

Eckerö Line Ab Oy, Rederi Ab Eckerö Groupi liige, Soome laevandusettevõte, mis pakub regulaarse sõidugraafikuga reisi- ja kaubaveoteenuseid Tallinna ja Helsingi vahel. Eckerö Line'i alused m / s Finlandia ja Finbo Cargo on ainsad Soome lipu all sõitvad alused Helsingi ja Tallinna vahel. Eckerö Line on ka ainus laevafirma, kelle on õigus kasutada Soome teenusetunnust Avainlippu, mis tähendab, et teenust toodetakse Soomes ja ettevõte loob Soomes töökohti. Ettevõte pakub kümme väljumist päevas ja varaseimat reisimisvõimalust hommikul Tallinnast Helsingisse. Eckerö Line'il on enam kui 40 hotellipartnerit Eestis ja Soomes. Eckerö Line vastutab märkimisväärse kaubaveo mahtude eest Helsingi ja Tallinna vahel. 2019. aastal reisis Eckerö Line'iga umbes 1 890 000 reisijat. Lisateabe saamiseks külasta meie veebilehte www.eckeroline.com