Toetusstreigi mõjud Eckerö Line'i laevade väljumistele

Toetusstreigi mõjud Eckerö Line'i laevade väljumistele

Seoses Soome Meremeeste Liidu osalemisega postiteenuste- ja logistikaliidu PAU streigi toetusstreigis on Eckerö Line'i laevade liiklus peatatud.

  • Teisipäeval, 26. novembril on tühistatud järgmised MS Finlandia väljumised: Tallinnast kell 6, kell 12 ja kell 18.30 ning Helsingist kell 9, kell 15.15 ja kell 21.40. 
  • Teisipäeval, 26. novembril on tühistatud järgmised MS Finbo Cargo väljumised: Vuosaarest kell 11 ja kell 19.15 ning Muugalt kell 15.15 ja kell 23.30.
  • Kolmapäeval, 27. novembril on tühistatud järgmised MS Finlandia väljumised: Tallinnast kell 6 ja kell 12 ning Helsingist kell 9.
  • Kolmapäeval, 27. novembril on tühistatud järgmised MS Finbo Cargo väljumised: Vuosaarest kell 11 ja Muugalt kell 15.15.

Eckerö Line'i klienditeenindus võtab ühendust klientidega, kellel on tehtud broneeringud nendele väljumistele, mis jäävad streigi tõttu ära. Nende reisijate broneeringud, kes lähevad pakettreisile või naasevad pakettreisilt, tõstetakse ümber teiste laevade väljumistele. Kliendid, kellel on broneeritud liini- või kruiisireis, saavad oma broneeringud ilma kuludeta muuta või neile makstakse raha tagasi.

Loodame, et osapooled jõuavad lähiajal kokkuleppele. Jälgime olukorda ja teavitame oma reisijaid edasistest toimingutest. 

Uudist on täiendatud 26.11 kell 18.29.