MS Finbo Cargo alustab liiklust Muuga-Vuosaari liinil

MS Finbo Cargo alustab liiklust Muuga-Vuosaari liinil

Eckerö Line’i reisiparvlaev MS Finbo Cargo teeb täna kell 11 Vuosaari sadamast oma esimese väljumise liinil Muuga-Vuosaari, Muuga sadamast leiab esimene väljumine aset kell 15.15. Laevasõit MS Finbo Cargo’ga kestab kõigest 2 tundi ja 45 minutit, olles liini kiireim.

„Eckerö Line’i kaubavedude arv on viimastel aastatel tugevalt kasvanud ning täna Muuga-Vuosaari liinil alustav MS Finbo Cargo annab võimaluse suurendada mahtu veelgi,“ ütleb Eckerö Line'i tegevdirektor Taru Keronen. „Uus laev viib raskeveokid välja nii Tallinna kui Helsingi kesklinnadest, tabades mitu kasu korraga - sujuvam ja praktilisem korraldus säästab nii reisijate kui kaubavedajate aega ja kulusid ning väheneb ka kesklinnade liikluskoormus ja õhureostus.“

MS Finbo Cargo võtab peale ka autoga reisijaid, kelle jaoks pakub uus, kaks korda päevas toimuv laevaühendus kiiremat ja soodsamat võimalust Soome lahe ületamiseks. Reisiparvlaeva lihtne teenustevalik tagab siiski kõik vajaliku – kohvikus Finbo Cafeteria on võimalik keha kinnitada, teha vajalikud sisseostud laeva kioskis või veeta segamatult aega istumissalongis. Päevastel väljumistel saab enda käsutusse broneerida kogu kajuti, õhtustel väljumistel eraldi mees- või naiskohad kajutis.

Uue reisiparvlaeva lisandumisega pakub Eckerö Line Soome lahel kokku kümme väljumist ööpäevas – neli MS Finbo Cargo väljumist liinil Muuga-Vuosaari ning kuus MS Finlandia väljumist liinil Tallinn-Helsingi.

Piletid on müügis.