Liikluskorralduse muudatused seoses Reidi tee ehitusega

Liikluskorralduse muudatused seoses Reidi tee ehitusega

Neljapäeva, 5. septembri hilisõhtust muutus Reidi tee ehituse tõttu Tallinna sadama piirkonnas liikluskorraldus: avati Lootsi tänav ning Jõe tänava lõik Karu tänavast kuni Ahtri ristmikuni ning suleti Tuukri tänava lõik enne Ahtri-Lootsi-Tuukri-Jõe ristmikku. 

Pühapäeva 8. septembri õhtul kell 22:00 avatakse sadamast väljasõit Pikksilma tänava ja Reidi tee ristmiku kaudu väljapääs Russalka ristmikuni mööda ehitatud Reidi teed ja sealt edasi nii Lasnamäele, Piritale kui ka linna.

Esmaspäeval, 9. septembril on vahemikus 8:00 – 17:00 suletud Uus-Sadama ristmik seoses Uus-Sadama tn viimase asfaltkihi asfalteerimisega. Liiklus avatakse õhtuseks tipptunniks.

Esmaspäeva 9. septembri õhtul muutub Uus-Sadama tänav Tuukri tänavast kuni Uus-Sadama 19 ühesuunaliseks, suunaga sadamasse. Lisaks saab D-terminali Lootsi tänava kaudu. Liiklussuletakse Petrooleumi tn D-terminali liiklusala sissepääsust alates kuni Tuukri tänavani. Väljapääsud sadamast on Lootsi tn kaudu kesklinna suunal ning Pikksilma tn ja Reidi tee ristmikult Russalka suunas sõites valminud Reidi teed pidi, kust saab sõita nii kesklinna, Lasnamäele kui ka Piritale.

Operatiivset infot liikluskorralduse muudatuste kohta leiate Tallinna Transpordi liiklusinfo Facebooki lehel.