Läänemere lainetele hommikusöögilauas

Läänemere lainetele hommikusöögilauas

Hommikustel laevareisijatel tasub merereisi alustada Buffet Eckerö maitsva merehommikusöögigaRikkalik Rootsi laud pakub tugevat kõhutäit peaaegu terveks päevaks – pakutakse nii soolaseid kui magusaid hommikuklassikuid. 

Eelroogade seast leiab värsket köögivilja, eri juustude ja lõikude ning ka kalavalikutMaitske erinevaid heeringaidanšoovist ja tuunikala või näiteks lõhe- ja kartulisalatitVärsked ja kuivatatud puuviljad ning marjad mitmesuguste jogurtite, müsli ja seemnetega on samuti väga populaarsed. 

Hommikusöögil tasub jätta ruumi ka soojale toidulePäeva võib käivitada traditsiooniliste viinerite, peekoni, omleti ning Karjala pirukate ja munavõigaLoomulikult on meisterkokad keetnud ka maitsvat kaeraputru ja teinud suure hunniku pannkooke, mida pakutakse erinevate keedistegaSuu saab magusaks ka biskviidi, kaneelisaia ja porgandikoogiga. 

Buffet Eckerö hommikusöögilaual võetakse arvesse ka allergiad ja dieedid. Näiteks gluteenivaba dieedi osas on valik üsna suur, viineritest leibade ja pannkookideniGluteenivabad saiakesed ja pirukad paiknevad eraldi lauas, et muude toitudega segi ei läheks. 

Päeva esimene hommikusöök on kaetud kell 6 Tallinnast Helsingi suunas väljuval laevalMerehommikusööki Helsingi Tallinn suunal pakume iga päev kahe kattena. Helsingist väljumisel avatakse esimene kate kell 8.30 ja teine kell 10. Viimane sobib parem oma autoga reisijateleTere tulemast nautima!