Klaas kvaliteetset šampanjat

Klaas kvaliteetset šampanjat

Üks neist on Vindirekt, kelle kaubavalikust leiab André Clouet’ veinimaja populaarsed šampanjad Grande Réserve ja selle rosé-versioon Brut Rosé. Need mõlemad kuuluvad Põhjamaade populaarsemate veinide hulka. Põhjuseks on veinide suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe, aga ka nende valmistamiseks kasutatud viinamarjasort Pinot Noir.

– Mõlema šampanja maitse on mahlakas, rikkalik ja elegantne, kiidab Vindirekti tegevjuht Joonas Vainio.

Juba 20-aastaseks saanud maaletooja Vindirekti veinimajad on ennekõike väikesed või keskmise suurusega tootjad, kelle eesmärgiks on lisaks kvaliteedile pikaajaline ja vastutustundlik äritegevus. Pakutakse laia valikut veine omanäolistelt ja unikaalsetelt veinimajadelt.

André Clouet’ šampanjasid müüakse m/s Finlandia marketis ja klaasikese heledamat neist saab nautida ka Bar Naissaares.

Liituvad postitused
  1. Merele vanaisa jälgedes  Merele vanaisa jälgedes Üht MS Finlandia laevapere uusimat liiget, napilt aasta kokana töötanud Roope Havuneni, võib näha laeva igas köögis.
  2. Koolipingist õõtsuvale laevale  Koolipingist õõtsuvale laevale Laevareis pole täiuslik ilma külakostita.
  3. Täiuslikult krõbe peekon MS Finlandial Täiuslikult krõbe peekon MS Finlandial Eckerö Line’il süüakse peekonit iga päev. Peekon tuleb Soome farmidest ja selle päritolu on alati teada.
  4. Punane vein igale maitsele  Punane vein igale maitsele Eckerö Line’i veinivalikust leiab rohkesti kvaliteetseid punaseid ja valgeid veine koju kaasa ostmiseks.