Eckerö Line ja DFDS alustavad koostööd

Eckerö Line ja DFDS alustavad koostööd

Soome laevandusettevõte Eckerö Line ja Põhja-Euroopa suurim laevandus- ja logistikaettevõte DFDS on allkirjastanud koostöölepingu. Alates 4. maist 2020 pakub DFDS oma klientidele kaubaveoteenuseid Eckerö Line’i kaubalaeval MS Finbo Cargo, mis aprilli alguses naases Eesti ja Soome vahelisse liiklusesse. Leping tugevdab Eckerö Line'i positsiooni kaubavedude valdkonnas.

Leping Põhja- Euroopa suurima laevandus- ja logistikaettevõttega suurendab märkimisväärselt MS Finbo Cargo täituvust.

"Lepingu järgi rendib DFDS meilt lasti mahtu ning müüb seda oma klientidele,“ ütleb Eckerö Line’i tegevjuht Taru Keronen. "Koostöö tagab MS Finbo Cargo lasti suure täituvuse ning parandab märkimisväärselt marsruudi tasuvust."

Igale MS Finbo Cargo väljumisele on DFDS’i jaoks reserveeritud lastikvoot. Mõlemad ettevõtted tegelevad teenuse müügi, hinnakujunduse ja kliendilepingutega iseseisvalt.

Leping tugevdab Eckerö Line’i positsiooni kaubavedude valdkonnas

Eckerö Line’i kaubavedude turuosa Tallinn-Helsingi liinil on praegu umbes 25%. Koostöö DFDS-iga tugevdab Eckerö Line'i positsiooni kaubavedude valdkonnas.

”DFDS-il on palju suuri, üle maailma tegutsevaid kliente, kes vajavad transporditeenuseid mitmetel mereteedel, nagu näiteks ka Tallinn-Helsingi liinil,“ ütleb Keronen. "Tänu uuele koostööle muutub Muuga-Vuosaari liin transpordifirmade jaoks tuttavamaks ning võimaldab suunata kaubaveod linnakeskustest eemale.“

MS Finbo Cargo teeb Tallinn-Helsingi liinil kaks edasi-tagasi reisi päevas. Vaata MS Finbo Cargo sõidugraafikut siit: https://www.finbocargo.com/m-s-finbo-cargo-soidugraafik